Jediný vystavovatel na SHK v oboru úpravy vody

Jediný vystavovatel na SHK v oboru úpravy vody

Ve dnech 13. - 17. dubna proběhly Stavební veletrhy Brno. Zúčastnilo se jich 1100 vystavovatelů z 18 zemí světa. V rámci 11. mezinárodního veletrhu SHK představila společnost  Waleon  s.r.o. novinky a trendy v oblasti úpravy vody.

Rok 2010 byl ve znamení rozšíření Stavebních veletrhů Brno o obory související s bydlením a interiéry. Ucelený komplex veletrhů soustředil portfolio vystavovatelů z oblasti stavebnictví, technického zařízení budov a obecně bydlení. Zvýrazněným tématem byly úspory energií.

Na veletrhu technických zařízení budov (SHK) seznámila společnost Waleon s.r.o. návštěvníky s novinkami z oblasti technologií úpravy vody. Jako jediná z vystavujících firem z oboru představila možnosti úpravy vody pro domácnosti i průmysl a energetiku. Na stánku nabízeli zástupci společnosti také odborné poradenství.

Novým produktem společnosti Waleon, představeným právě na veletrhu SHK, bylo zařízení pro úpravu a dopouštění vody pro systémy ÚT, kde je zdrojem tepla kotel s výměníkem z hlinito-křemičité slitiny. Součástí expozice byly také úpravny na změkčení vody a expanzní doplňovací automaty s úpravou vody pro systémy ÚT PressControl a ChemControl.

„Stavební veletrhy Brno jsou dle mého názoru jednou z nejlepších akcí, kde můžeme odborné a laické veřejnosti prezentovat nabídku našich služeb a výrobků. Díky výborné organizaci veletrhů ze strany pořadatelů, kteří rozčlenili vystavovatele podle oborů, nás kromě našich stálých odběratelů navštívili i noví zákazníci a firmy, kterým jsme mohli přiblížit naše produktové portfolio. To považuji za největší přínos stavebních veletrhů pro naši společnost,“ uvedl Roman Kotolan, výkonný ředitel společnosti.

Zdroj: Waleon s.r.o.