Jak zdravě zateplit dům? Zeptejte se na ostravské výstavě

Jak zdravě zateplit dům? Zeptejte se na ostravské výstavě

Pokud plánujete rekonstrukci nebo zateplení domu, poraďte se nejdříve s odborníky. Správný výběr stavebního materiálu nebo zateplovacího systému může výrazně ovlivnit nejen zdraví vaší rodiny, ale i objem vaší peněženky - díky úspoře na nákladech na vytápění. Stavte se na ostravské výstavě Střechy, Pláště, Izolace, Stavba.

Výhody tepelněizolačních minerálních desek pro vnitřní zateplení Multipor společnosti Xella CZ vám vysvětlí její partnerská firma Tex-Color Ostrava. Její zástupce najdete na stánku 113 v pavilonu NA1.

Dvaadvacátý ročník výstavy Střechy, Pláště, Izolace, Stavba se koná od 28. 2. do 2. 3. 2013 od 10:00 – 18.00 hod (16:00 v sobotu) na výstavišti Černá louka v Ostravě. Informace o výstavě naleznete zde.

Xella CZ kromě tepelněizolačních minerálních desek pro vnitřní zateplení Multipor nabízí kompletní systém materiálů pro zdravé bydlení: tepělněizolačních tvárnic z bílého pórobetonu Ytong a akustických vápenopískových tvárnic Silka.

Výrobky značky Ytong jsou na našem trhu velmi dobře známé a oblíbené, představují synonymum mezinárodního stylu, který je moderní a inovativní.

Podrobnou nabídku společnosti Xella CZ naleznete zde www.ytong.cz.

–>–>

Komentáře