Cemix uvádí dvě nová bílá lepidla na keramiku
Galerie(4)

Cemix uvádí dvě nová bílá lepidla na keramiku

Cemix každoročně inovuje svůj sortiment, a tak se i letos se objeví řada novinek i vylepšené technické parametry a zpracovatelské vlastnosti již zavedených výrobků.

V portfoliu značky Cemix mají své nezastupitelné místo lepidla na keramiku. Ta se od letoška rozrůstají o dva výrobky:  První novinkou je speciální lepidlo určené pro lepení mozaikových prvků Cemix 225 b, druhou novinkou bílá varianta již zavedeného a osvědčeného flexibilního lepidla Cemix 095.

Cemix Lepidlo MOZAIKA bílé je především určené pro lepení maloformátových obkladů, dlažeb a mozaiky v interiéru. Lepidlo se vyznačuje snadnou zpracovatelností danou jemnou zrnitostí plniva a sníženým skluzem pro lepení keramických prvků na podlahách a stěnách v kuchyních, koupelnách a dalších obytných prostorech. Lepidlo není určeno pro lepení skleněných mozaikových obkladů.

Bílá varianta flexibilního lepidla Cemix Lepidlo FLEX EXTRA PLUS bílé se vyznačuje velmi vysokou přídržností k podkladu a vysokou odolností proti tvorbě výkvětů. Lepidlo je určeno pro náročné aplikace, jako jsou terasy, balkony, bazény, skladové prostory, garáže, ale také tunely, kolektory a další podzemní stavby. Lepí všechny typy keramických obkladů a dlažeb včetně materiálů s extrémně nízkou nasákavostí. Díky těmto vlastnostem a bílé barvě jej lze použít také pro lepení skleněných mozaikových obkladů.

Foto: LB Cemix, s.r.o.