asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Fasáda roku vstoupila do další dekády

29.11.2010
Soutěž Fasáda roku, pořádaná společností Baumit, vstoupila do druhé dekády své existence. Jedenáctý ročník celostátního klání je určen všem, kteří v letošním roce dokončili zdařilou fasádu s pomocí materiálu Baumit. O užších nominacích a vítězích celého ročníku rozhodne nezávislá porota složená z renomovaných odborníků z oblasti architektury a stavebnictví na jaře roku 2011.
„Jsme rádi, že po deseti letech usilovné práce začal mít pojem Fasáda roku váhu nejen mezi odborníky, ale i koncovými zákazníky. I přes deklarovanou krizi ve stavebnictví zaznamenáváme rok od roku rostoucí úroveň přihlášených staveb,“ říká Ing. Jan Dvořáček, marketingový ředitel společnosti Baumit.

Soutěžit se bude stejně jako v loňském roce ve dvou kategoriích - novostavba a rekonstrukce. V obou odborná porota ocení vždy po třech stavbách. Navíc bude udělena zvláštní cena „Rodinný dům“ (novostavba či rekonstrukce) a „Rekonstrukce bytového domu“(panelového či nepanelového). Svého favorita budou již tradičně vybírat i zástupci mediálních partnerů.
 
„Po loňském jubilejním ročníku, který představil další řadu zajímavých realizací a zrekapituloval celou dosavadní existenci soutěže, symbolicky vstupujeme do další fáze. Jsem přesvědčen, že se máme do budoucna na co těšit a doufejme, že renomé soutěže bude stoupat stejným tempem jako v posledních deseti letech, “ dodává na závěr Jan Dvořáček. 

Podmínkou pro přijetí do soutěže je prokazatelné použití systémů značky Baumit. Podmínky soutěže a přihlašovací formulář naleznete na www.fasadaroku.cz, kde si rovněž můžete prohlédnout i nejzdařilejší díla posledních deseti ročníků této soutěže. Vyplněné přihlášky do letošní soutěže společně s fotografickou přílohou je nutné zaslat nejpozději do 31. ledna 2011 na adresu společnosti Baumit.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media