asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Nábytkáři se potkají v KRONOSPANU na Hausmesse

13.01.2011
Odborníci z nábytkářských firem, truhláři a obchodní partneři se mohou setkat od 24. do 28. ledna 2011 v Jihlavě na Hausmesse ve firmě KRONOSPAN. Na těchto „dnech otevřených dveří“ se představí novinky pro rok 2011 a zájemci si budou moci prohlédnout závod a detailně se seznámit s výrobou surových dřevotřískových desek, jejich povrchovou úpravou, laminováním a také s výrobou pracovních desek.
O účast na akci se očekává velký zájem, neboť v loňském roce se do KRONOSPANU na podobné setkání přijelo podívat více než pět stovek návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Bylo tu možné potkat i účastníky ze Slovenska, Rakouska, Německa, Ukrajiny, Slovinska, Chorvatska, Makedonie, Černé Hory a Maďarska.

„Věříme, že představované novinky v dekorech i povrchových strukturách lamin pracovních desek návštěvníky z řad profesionálů a posléze i jejich zákazníky zaujmou,“ uvádí ing. Sylva Krechlerová, obchodní ředitelka společnosti KRONOSPAN.

„Celý rok pečlivě sledujeme světové módní trendy a při návrzích a výběru novinek do připravované kolekce vždy spolupracujeme s designéry i architekty,“ vysvětluje firemní strategii ing. Krechlerová. Jak dodává, standardem firmy jsou výrobky jen v té nejvyšší kvalitě, které splňují požadavky na maximální funkčnost, dlouhou životnost a spolu s tím se i jednoduše udržují.

 Zájemci o účast si mohou vyžádat informace na adrese
meluzinova@kronospan.cz.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media