Vizualizace s radiátorem Zehnder Charleston

Kdo ovládl Zehnder Charleston Design Contest?

Vítězem soutěže DESIGN CONTEST, vyhlášenou švýcarským výrobcem Zehnder Group pro architekty, designéry a návrháře interiérů z České a Slovenské republiky se stala Mgr. art. Lucia Švecová za návrh designových článkových radiátorů Zehnder Charleston do krásného interiéru restaurace a získává tím hlavní cenu v hodnotě 7.500 €!

Vyhodnocení soutěže s radiátory Zehnder Charleston

Společnost Zehnder Group CR v loňském roce vyhlásila soutěž určenou architektům, designérům, návrhářům interiérů a studentům architektonických oborů 4. a 5. ročníků z ČR a SR. Předmětem soutěže byly nejlepší vizualizace nebo realizace s nadčasovými designovými radiátory Zehnder Charleston, přihlášené v období od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2018, splňující podmínky soutěže.

Přihlášené soutěžní práce byly posouzeny odbornou porotou, jmenovanou vyhlašovatelem soutěže. V porotě usedli: Autorizovaný architekt Ing. Tomáš Štajnc (D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a. s.), ze zástupců z oblasti TZB přijal pozvání Ing. Josef Hodboď (Topinfo s. r. o.), odborným pohledem na bydlení a architekturu hodnotili návrhy také PhDr. Matěj Šišolák (šéfredaktor Architekt+) a Lenka Zahradníková (šéfredaktorka HomeInCube.cz), nechyběli ani zástupci Zehnder Group CR.

Porota vyhodnotila 20 projektů, které nejlépe splňují kritéria dle zadání předmětu soutěže, přičemž posuzovala zejména tato: celkové architektonické a dispoziční řešení, technicky správný návrh radiátorů Zehnder Charleston s ohledem na zajištění optimálního vytápění a respektování zásad stavební fyziky a správnou specifikaci výrobků.

Vítězkou soutěže o nejlepší vizualizace nebo realizace s radiátory Zehnder Charleston se stala Mgr. art. Lucia Švecová z obce Lisková na Slovensku, která obdrží hlavní cenu ve formě produktů Zehnder v hodnotě 7.500 €. Vítězka porotu zaujala do detailu promyšleným, příjemným interiérem restaurace.

Oceněn byl zejména skvěle zvládnutý návrh v industriálním stylu, použité materiály, barevné řešení i dispozice. Se stylem interiéru skvěle koresponduje výběr radiátoru Zehnder Charleston – jeho umístění, vhodně zvolený rozměr a odpovídající výkon zase prokazují i technickou erudici autorky. Celkově se jedná o moderní, harmonický ale plně funkční interiér.

Interiér restaurace svislé provedení Zehnder Charleston v laku Technoline

1. Místo: Interiér restaurace, svislé provedení Zehnder Charleston v laku Technoline
Autor: Mgr. art. Lucia Švecová, Lisková, Slovensko
Cena: Designové radiátory a komfortní větrání s rekuperací tepla Zehnder dle vlastního výběru v celkové hodnotě 7.500 €

Koupelna svislé provedení Zehnder Charleston v barvě Black Matt

2. Místo: Koupelna, svislé provedení Zehnder Charleston v barvě Black Matt
Autor: Patrícia Janoková, Ostrava, Česká republika
Cena: Mobilní telefon iPhone 7

Dětský pokoj Zehnder Charleston pod oknem v barvě Lichen

3. Místo: Dětský pokoj, Zehnder Charleston pod oknem v barvě Lichen
Autor: Silvia Bohušová, Trenčín, Slovensko
Cena: Mobilní telefon iPhone 7

Přehled všech 20ti nejlepších návrhů Design Contest Charleston 2017/18 naleznete ZDE.

Další informace k designovým radiátorům Zehnder získáte zde nebo kontaktujte:

M: +420 735 174 074 • info@zehnder.cz • www.zehnder.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.