Důraz na detail: Interiér nových kanceláří sází na perforovaný plech

Při realizaci nových kanceláří společnosti Livesport se uplatnila řada detailních řešení, která společně tvoří dechberoucí futuristický interiér. Za tímto projektem stojí architektonické studio Reaktor, které prokázalo, že význam detailu v architektuře nelze podceňovat. V LIKO-S, firmě s hlubokým porozuměním pro detail a kvalitu, jsme hrdí, že můžeme představit některé z klíčových prvků tohoto projektu, demonstrující naše technické dovednosti a inovativní přístup.

Speciální uchycení perforovaného plechu

Design prosklených příček ozvláštnil perforovaný plech. Bylo potřeba využít specifický způsob jeho uchycení, aby nedocházelo k vyboulení a všechny spoje dokonale navazovaly. Zaoblené příčky jsou pro nás v současné době již standardem, ale v kombinaci s předsazeným plechem byl pro nás tento detail v projektu opravdovou výzvou, se kterou jsme si ale dokázali poradit.

Zdroj: LIKO-S

Hliníkové profily, které splynou se svým okolím

Abychom dosáhli maximální čistoty, profily bezrámové příčky Micra II jsou zapuštěné do stěny i do podlahy. Všimněte si detailu, kdy jsme vnitřní profil příčky materiálově přizpůsobili obkladu stěny.

Objevte bezrámové příčky Micra II
Objevte bezrámové příčky Micra II | Zdroj: LIKO-S

Bez přerušení, bez limitů

Konstrukční řešení prosklených příček v kancelářích představuje efektivní a esteticky působivý přístup. Dělící stěny mezi místnostmi zůstávají neporušené, což při pohledu z boku vytváří elegantní dojem.

3
Zdroj: LIKO-S

Promyšlené řešení detailů v podobě dokonalého zalícování, skrytých konstrukčních prvků a materiálová jednota jsou právě tím, co činí tento kancelářský interiér interiérem budoucnosti. Toto řešení navíc zajišťuje dokonalý hlukový útlum a s ním i maximální klid v jednotlivých místnostech.

Celou referenci si můžete prohlédnout zde:

https://www.liko-pricky.cz/cs/prosklene-pricky-pro-livesport-ii

V LIKO-S moc dobře víme, že Bůh se skrývá v detailu. Ne náhodou se jedná o jeden z bodů naší firemní filozofie. Projekt nových kanceláří společnosti Livesport dokazuje, že nejde o pouhou frázi. Jak říká náš obchodní manažer Dan Špaček, který ho měl pod svými křídly: „Jsme mistři detailu a milujeme projekty, kde naše mistrovství může vyniknout.“

ZDROJ: PR článek společnosti LIKO-S