asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Vstupte na veletrhu FOR ARCH do 3D reality

20.09.2010
Chystáte se stavět dům nebo jen rekonstruovat či přistavovat? Přijďte se od 21. do 25. září podívat do Prahy-Letňan na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a seznamte se s novinkami POROTHERM!
Ve stánku společnosti Wienerberger č. 17 v hale A1 získáte informace o výrobcích POROTHERM, nových technologiích i bezplatné pomoci při zakládání stavby z broušených cihel. Také se tu dozvíte, co je třeba splnit, abyste mohli požádat o dotaci z programu Zelená úsporám. Můžete si tu také zasoutěžit o meteostanice v celkové hodnotě 20 000 Kč.

Ukázky zdění s vylepšenou pěnou
Chybět tu nebudou ani oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX, která se zde představí ve svojí inovované podobě a s lepšími vlastnostmi. Nyní ji můžete použít i pro výstavbu zdiva v suterénu. Vylepšenou pěnu poznáte ihned – její původně bílá barva se změnila v odstín terakoty.

Hrubá stavba do týdne
Při zdění s pěnou POROTHERM DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu rodinného domu na hotové základové desce do týdne. Stavět přitom lze i v zimě, a to až do –5 °C. Pěna je k dispozici zdarma při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi DRYFIX.

Pasivní dům z cihel bez zateplení zdiva
Pokud se zajímáte o bydlení s minimálními náklady na vytápění, určitě vás potěší informace, že z cihel POROTHERM EKO+ jde již při tloušťce zdiva 44 cm postavit pasivní dům, a to bez zateplení zdiva. Podmínkou je vhodný projekt a správné řešení typových detailů obvodového zdiva. Ušetří se tak při výstavbě i za každou topnou sezónu.

Stavba v časové zkratce
Ať už právě stavíte, nebo jste ve fázi plánování, nenechte si ujít filmový záznam s názvem Co oko nezachytí, který formou časosběrného snímku dokumentuje, jak v reálu vypadá výstavba z broušených cihel POROTHERM. Ukázka zachycuje zrod typového domu Harmony.

Díky využití nejmodernějších digitálních technologií si v expozici firmy můžete také „pohrát“ a vstoupit do rozšířené 3D reality. Během chvilky se ocitnete na velkoplošné obrazovce s POROTHERM domem postaveným doslova ve vaší dlani. Stánek společnosti Wienerberger č. 17 naleznete v hale A1.

Více informací na
www.porotherm.cz
Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media