Radiátory pro každého
Galerie(7)

Radiátory pro každého

Partneři sekce:

Pro osobitost a jedinečnost Vaší koupelny nabízíme eleganci, nápaditý design a nejvyšší kvalitu. Radiátory P.M.H. se řadí mezi exkluzivní značky.

Radiátory je možné zapojit na elektřinu, centrální vytápění či kombinovaně. Dále jsou v nabídce i elektrické sušáky vytápěné topným kabelem uvnitř „suchá báze“. Radiátory jsou nabízeny v mnoha rozměrech a barevných provedení. V nabídce naleznete i příslušenství k radiátorům v podobě háčků, madel, ale i ventilů a topných tyčí.

www.pmh-co.cz

Venus, Fenix – elektrické sušáky jsou velmi praktické a flexibilní vyrobené z leštěné nerezové oceli. Otočná ramena poskytují minimalistický vzhled. Ramena radiátorů lze otočit o 180°, které umožňují snadné zavěšení ručníků. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř. Vypínač se nachází na spodní straně sušáku. Zákazník má na výběr připojení se skrytým elektrickým připojením nebo pomocí kabelu.

www.pmh-co.eu/produkty/susak-fenix-p33.html

Radiátor Retro

Designový radiátor Retro je tvarově netradiční model s možností napojení na elektrické, centrální a kombinované vytápění. Skládá se ze samotného žebříkového radiátoru a elegantního krytu ukotveného pomocí magnetů. Obě části radiátoru jsou ve stejném barevném provedení. Kryt z radiátoru Retro je možné kdykoliv odmontovat a udělat potřebnou kontrolu a údržbu radiátoru. Na výběr je strukturovaná povrchová úprava červená, černá, bílá, písková a béžová. Strukturovaný povrch je nenáročný na údržbu.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-retro-p2.html

Radiátor Kronos

Facelift radiátoru Kronos zvýraznil jeho eleganci. Doplnil se okrasnou středovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v případě potřeby jednoduše demontovat.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-kronos-p11.html

Radiátor Theia

Radiátor Theia je velmi oblíbený pro svůj vzhled, který vnese dotek elegance a luxusu do každé koupelny. Důmyslně navržená konstrukce radiátoru umožňuje jednoduché zavěšení ručníků ze strany nebo na háčky, které jsou umístěny na 2 vertikálních trubkách. Radiátor má připojovací rozteč 100 mm. Rozměry radiátoru jsou 500 x 940, 500 x 1540. Lze využít napojení na centrální vytápění, kombinovaně nebo pouze na elektriku. K dostání v několika barevných provedení a v chromu. Lze vyrobit i obrácenou variantu.

www.pmh-co.eu/produkty/radiator-theia-p12.html

Topná tyč – PMH-HT2

Elektrické topné těleso s termostatem umožňující nastavení teploty v rozmezí 30-60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny. Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. 2h nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení – + 2h BACK – nebo automatickým vypnutím – funkce -2h OFF. Termostat je možné otáčet o 320 °C (snadnější montáž).

www.pmh-co.eu/produkty/topna-tyc-pmh-ht2-p47.html

 

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H.- Invest &Trade spol.s.r.o