Maximální energetická účinnost díky novému výměníku tepla

Maximální energetická účinnost díky novému výměníku tepla

Partneři sekce:

Nový rozebíratelný výměník tepla Alfa Laval T8 nabízí rovnováhu mezi optimálním výkonem, kompaktními rozměry a spolehlivostí. Je vybaven inovacemi, jako je distribuční oblast Alfa Laval CurveFlowTM, systém uchycení těsnění Alfa Laval ClipGripTM a unikátní kolmé rohové vedení desek. Díky těmto inovativním řešením nastavuje nové standardy pro minimalizaci provozních nákladů v oblastech vytápění i chlazení.

Díky svým kompaktním rozměrům – výšce menší než 1 m – a připojením průměru 80 mm, je T8 vhodným rozebíratelným deskovým výměníkem tepla nejen pro vytápění a chlazení, ale také pro množství průmyslových aplikací, jako je např. kogenerace, zpracování kovů, výroba elektrické energie, strojírenství, chlazení provozních médií, chlazení motorů a výroba polovodičů.

Výměník T8 využívá nový systémem uchycení těsnění bez použití lepidla Alfa Laval ClipGrip™. Těsnění při údržbě zůstává přesně na svém místě, čímž se snižuje spotřeba náhradních dílů (výměna těsnění z důvodu jeho poškození) a zkracuje se čas montáže.

Zdroj: Alfa Laval