kondenzační kotel Bosch Condens 2300iW
Galerie(5)

Elegantní, tiché a hlavně efektivní vytápění Vašeho domova

Zvažujete nákup nového kondenzačního plynového kotle s co největší účinností, malými rozměry a přijatelnou cenou? Nový plynový kondenzační kotel Bosch Condens 2300iW splňuje vše: malé rozměry, nízkou hlučnost, vysoký stupeň využití a emisní třídu NOx 6.

Kotel je velmi úsporný, neboť jeho výkon je regulovaný v poměru 1:8. To znamená, že kotel se jmenovitým výkonem 24 kW je schopný startovat již od 3 kW a automaticky ve spolupráci s regulátorem modulovat svůj výkon dle potřeby až do 24 kW. Při plynulé změně výkonu si kotel udrží přibližně stejný stupeň využití a dosáhne tak až 94 % sezónní energetické účinnosti.

K vysoké provozní účinnosti přispívá i vestavěné elektronicky řízené a energeticky úsporné oběhové čerpadlo. Elektronika kotle, lépe řízený ventilátor a konstrukce hořáku s vylepšeným výměníkem zajišťují dosažení té nejlepší emisní třídy NOx 6 u kotlů této kategorie.

Moderní design a rozměry kotle umožňují instalaci i do stísněných prostor.
Nový plynový kondenzační kotel Bosch Condens 2300iW
Nový plynový kondenzační kotel Bosch Condens 2300iW splňuje vše malé rozměry nízkou hlučnost vysoký stupeň využití a emisní třídu NOx 6.
Nový plynový kotel je vybaven moderním displejem s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním které zvládnete i bez návodu.

Výjimečná konstrukce kotle pečlivě řeší odhlučnění a vibrace a je doplněná zvukovou izolací. Vyniká tak velmi nízkou hladinou hlučnosti.

Moderní design a rozměry kotle (š 400 mm/h 300 mm/v 713 mm) umožňují instalaci i do stísněných prostor. Nový plynový kotel je vybaven moderním displejem s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním, které zvládnete i bez návodu.

Nový plynový kotel je vybaven moderním displejem s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním které zvládnete i bez návodu.

Nová řada kotlů Condens 2300 iW je k dispozici v kombinovaném provedení s průtokovou přípravou teplé vody pod označením GC2300iW 22/25 C ve výkonu cca 3 – 22 kW, přičemž pro přípravu TV využívá výkon až 25 kW.

Bližší informace ke kotli Bosch Condens 2300 iW najdete na www.junkers.cz

Nový plynový kondenzační kotel Bosch Condens 2300iW

PR článek společnosti Bosch Termotechnika s.r.o.