Partneři sekce:
  • SCHELL

ARCADIS opět sbírá prestižní ocenění

ARCADIS opět sbírá prestižní ocenění

Divize Buildings společnosti ARCADIS CZ obdržela letos v březnu na mezinárodní konferenci MIPIM v Cannes (Francie) prestižní cenu RealGreen Service Provider roku 2016 v regionu střední a východní Evropy a navazuje tak na vítězství v téže kategorii v letech 2015 a 2013.

Toto ocenění je výsledkem skvělé spolupráce napříč členy Evropského „Zeleného“ týmu ARCADIS v regionu CEE i napříč celou Evropou, vedeného pobočkou v Praze.

Ceny CEE Real Estate Quality Awards (CEEQA) jsou udělovány CEE Insight Fórem ve spolupráci s Financial Times. Jejich cílem je ocenit a podpořit výjimečné obchodní úspěchy na evropském trhu s nemovitostmi na regionální a mezinárodní investiční úrovni v regionu střední a východní Evropy. Mezi semifinalisty byly také společnosti BuildGreen, BuroHappold, Colliers International, Grontmij, Olivia Business Centre, Sentient, Tebodin Bilfinger a WSP Enviro Polska.

V České republice má dnes Zelený tým 22 členů, který pod vedením Lenky Matějíčkové zajišťuje certifikace LEED, BREEAM jak pro nové, tak existující budovy, energetické poradenství, audity a optimalizace provozu budov, energetické simulační modely apod. Mezi největšími úspěchy roku 2015 patří první LEED Platinum pro existující budovy jak v Čechách, tak na Slovensku, první BREEAM Excellent pro Prologis či první BREEAM Excellent pro Amazon.

Kromě ocenění nejlepšího poskytovatele „zelených“ služeb byla společnost v dubnu, v rámci předávání cen CEEQA, vyhlášena jako Development Service Company of the Year 2016. Toto ocenění Arcadis obdržel již popáté, po předchozích úspěších v letech 2012-2015. Ukazuje tak na přední postavení Arcadisu na trhu a špičku poskytovaných služeb v sektoru Buildings.

www.arcadis.com

Komentáře