Partneři sekce:
  • Prefa
Stánek Wienerberger

Tondach a Porotherm zvou na stavební veletrhy 2020

Wienerberger zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní sezóny 2020. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se nákupu i použití keramických stavebních materiálů Wienerberger jsou právě nyní připraveny na veletrzích For Pasiv, Střechy Praha a na Stavebním veletrhu Brno 2020.

Zlatá taška 2017 patří opět Bramacu

Zlatá taška 2017 patří opět Bramacu

Společnost BRAMAC střešní systémy spol. s. r.o. zaznamenala počátkem února významný úspěch na největším veletrhu v oboru střech v České republice a střední Evropě, veletrhu Střechy Praha 2017. Výrobce se stal vítězem soutěže Zlatá taška 2017. Odbornou porotu zaujala jeho novinka, střešní taška Classic Protector PLUS. Na slavnostním galavečeru v hotelu Clarion převzal ocenění ředitel společnosti, Mag. Gerald Resch, MBA.

Pálená versus plechová krytina

Pálená versus plechová krytina

Hodnotit krytinu z hlediska estetického je nesnadný úkol, nejen pro odborníky, ale rovněž pro laiky. Tento poznatek vychází z prosté úvahy – každý jsme jedinečný a máme svůj vlastní pohled.

Balance pro harmonickou střechu

Balance pro harmonickou střechu

Velkoformátová keramická krytina Balance zaujme vyvážeností svých proporcí a atraktivním tvarem. Jedná se o nejoblíbenější krytinu ve tvaru klasické vlny od německého výrobce Creaton u nás. Tvar ale není to jediné, čím poutá pozornost.

Nová střecha v památkové zóně? Žádný problém!

Nová střecha v památkové zóně? Žádný problém!

Bydlení v historických centrech měst láká svou nezaměnitelnou atmosférou. Má však svá pravidla, hlavně když jde o stavební zásahy v památkové zóně. Právě střecha je často předmětem sporů mezi památkovými úřady a investory – úřady mají své požadavky, investoři zase představy. Společnost EBM Co. nabízí řešení, která střeše propůjčí punc nadčasovosti a zároveň získají souhlas památkářů.

Velkoformátová krytina pro snadnou pokládku

Velkoformátová krytina pro snadnou pokládku

Společnost EBM Co. přináší na trh novinku z dílny německého výrobce Creaton. Do sortimentu střešní krytiny přibyl model Titania – rozměrově přesná velkoformátová posuvná taška, kterou si oblíbí investoři i pokrývači. Je výhodná pro svoji rychlou montáž, nízkou spotřebu materiálu a příznivou cenu.

Nová střecha pro kostel sv. Augustina v Syrovicích

Nová střecha pro kostel sv. Augustina v Syrovicích

Kostel svatého Augustina v Syrovicích u Brna se po mnoha desetiletích dočká nové střechy. Ta původní sloužila svatostánku předlouhých sto let, nyní však nastal čas na její výměnu. Z finančních důvodů je rekonstrukce rozdělená do několika etap, takže nová krytina se pokládá postupně na jednotlivých částech střechy oddělených úžlabím.