Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Velkoformátová krytina pro snadnou pokládku

Velkoformátová krytina pro snadnou pokládku

Společnost EBM Co. přináší na trh novinku z dílny německého výrobce Creaton. Do sortimentu střešní krytiny přibyl model Titania – rozměrově přesná velkoformátová posuvná taška, kterou si oblíbí investoři i pokrývači. Je výhodná pro svoji rychlou montáž, nízkou spotřebu materiálu a příznivou cenu.

Keramická velkoformátová taška Titania se vyrábí z kvalitních surovin precizní německou technologií, díky čemuž může výrobce poskytnou záruku na životnosti tašky až 50 let. Taška je výjimečná systémem bočních drážek nazvanému Labyrint. Díky němu si střecha zachovává maximální vodotěsnosti za jakýchkoli povětrnostních podmínek včetně hnaného deště. Při použití doplňkové hydroizolační vrstvy ji lze pokládat již od sklonu střechy 10° s použitím doplňkové hydroizolační vrstvy.

Krásná a funkční
Taška je mimořádně odolná nejen proti povětrnostním vlivům a agresivnímu působení vnějšího prostředí, ale i proti účinku UV záření. Vyznačuje se také velkou odolností proti mrazům a nízkou nasákavostí. Extrémně hladký, ba až sametový povrch tašek Titania zabraňuje jejímu poškození a poškrábání. V nabídce je v šesti barevných odstínech povrchových úprav typu engoba a glazura.

Rychlá a úsporná pokládka
Posuvná taška Titania poskytuje díky hlavovým drážkám možnost posuvu 43 mm; krytina zůstává těsná i při maximální rozteči. Větší formát zefektivňuje spotřebu na 9,2 ks/m2 a urychluje montáž. Precizní technologie výroby zaručuje nejen funkčnost, ale i rozměrovou přesnost tašky, díky čemu do sebe tašky po uložení dokonale zapadají. Při pokládce není nutno vyvíjet zvýšenou námahu, práce trvá kratší čas a střecha je zároveň chráněna před vniknutím vlhkosti.

Více informací naleznete na www.ebmco.cz.

Komentáře