Tondach a Porotherm zvou na stavební veletrhy 2020

Wienerberger zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní sezóny 2020. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se nákupu i použití keramických stavebních materiálů Wienerberger jsou právě nyní připraveny na veletrzích For Pasiv, Střechy Praha a na Stavebním veletrhu Brno 2020.

Na veletrhu For Pasiv, který se koná v termínu 6. – 8. února 2020 na výstavišti PVA Letňany v Praze, lze produkty značek Porotherm a Terca společnosti Wienerberger nalézt v hale 2 – stánek č. A12. Stěžejními tématy pro návštěvníky výstavy bude Program e4 – koncept zdravého cihlového domu na míru a systém jednovrstvého obvodového zdiva pro domy s téměř nulovou spotřebou bez dodatečného zateplení.

Ve stejném termínu, tedy 6. – 8. února 2020, na výstavišti PVA Letňany, lze navštívit specializovanou výstavu Střechy Praha 2020. Značku pálené střešní krytiny Tondach mohou veřejnost i odborníci nalézt v hale 3 – expozice č. 301. Značka Tondach zde představí kompletní portfolio včetně tepelněizolačního systému střech iRoof a chytrých aplikací pro investory i pokrývače.

Návštěvníci, kteří se na výstavě zaregistrují, se mohou zapojit do soutěže o střechu Tondach zdarma. V rámci veletrhu Střechy Praha 2020 mohou realizační a pokrývačské firmy navštívit také stánek Pokrývačské Akademie.

V rámci Stavebního veletrhu Brno 2020, který lze navštívit ve dnech 26. – 29. února 2020 na výstavišti IBF Brno, tentokráte v pavilonu V, se představí sortiment keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca v jedné společné expozici, a to pod zastřešující značkou Wienerberger.

Zdroj: Wienerberger