Siding perforovaný

Společnost PREFA Aluminiumprodukte vyrábí střešní a fasádní hliníkové prvky, se kterými možnosti individualizace při opláštění budov neznají mezí.

Nově do rodiny lehkých, bezúdržbových a vysoce odolných fasád přibyly perforované lamely Siding. Vychází z již osvědčených lamel Siding, které jsou nyní perforovány vzorem otvorů RV5/8, a které jsou k dispozici jako standardní výrobek na objednávku.

Zdroj: PREFA Aluminiumprodukte

Perforované lamely Siding jsou vhodné jako univerzální designový prvek v oblasti fasád, jako zástěny pro ochranu soukromí na schodištích a parkovištích, pro překrytí okenních otvorů, větracích šachet a mnoho dalších architektonických detailů. Kotví se přišroubováním na hliníkovou nebo dřevěnou spodní konstrukci.

Pro stavební šířku 400 mm je nutné použít pojistný klips. Lamely jsou dodávány s koncovým ohraněním, výhradně bez stínové spáry a ve stavebních šířkách 138 x 1,0 mm, 200 x 1,0 mm, 300 x 1,2 mm a 400 x 1,2 mm a délkách 500–2500 mm při použiti PREFA spáry, případně 500–6200 mm bez ní. Minimální objednané množství pro jednu barvu a stavební šířku je 50 m2.

Pittarello Prefa GPH 05 1
Zdroj: PREFA Aluminiumprodukte

www.prefa.com

Komerční informace; zdroj: PREFA Aluminiumprodukte