Partneři sekce:

Fasádní řešení – mnoho konstrukčních variant

Fasádní řešení – mnoho konstrukčních variant

Firma heroal dále zdokonalila svůj fasádní systém heroal C 50 a vytvořila nové možnosti pro konstrukční řešení.

Velké fasády s co možná největším objemem dopadajícího světla a úzkými konstrukcemi při současně dobré statice – tyto požadavky zná každý stavitel z kovu a často to představuje také nároky architektů a investorů.
Řešení heroal: heroal PS – příčkový upínací systém. Neviditelné upínací zařízení, které dokáže bezpečně unést mnohem vyšší skleněnou zátěž i nadále při zachování pohledové šířky 50 mm. Díky vytvořenému přednapnutí lze profily mnohem více zatížit a jinak běžně používané ocelové prvky nebo vyšší pohledové šířky jsou u fasád zbytečné.

heroal – výrobce hliníkových systémů

Jako jeden z předních výrobců hliníkových systémů společnost heroal vyvíjí a vyrábí optimálně sladěné systémy pro okna, dveře, fasády, rolety a rolovací vrata, doplněné o sklápěcí a posuvné okenice, ochranu proti hmyzu, jakož i zastřešení teras a přístřešky pro auta. Díky minimální spotřebě energie při výrobě a maximálním úsporám energie během vlastního užívání přispívají systémová řešení heroal zásadním způsobem k umožnění trvale udržitelné výstavby – spojené s nejvyšší hospodárností při zpracování systémů a se zvyšováním hodnoty budov.

Velkoplošné zasklení s neviditelným upínacím zařízením – inovativní koncept heroal. Foto: heroal

Velkoplošné zasklení s neviditelným upínacím zařízením – inovativní koncept heroal.

Inovace, služby, design, udržitelnost

Značka heroal stojí za systémovými řešeními, která spojují inovace vycházející z praxe, prvotřídní služby a kvalitní, do každé architektury integrovatelný design, s dlouhodobou udržitelností.

Více než 800 pracovníků ve všech provozech firmy pracuje nepřetržitě na dalším zdokonalování systémů a na optimalizaci kvality služeb poskytovaných společností heroal.

Značka heroal zaručuje prvotřídní kvalitu made in Germany – certifikovanou podle normy ISO EN 9001. Produkty a systémy společnosti heroal jsou vyráběny výhradně v německých závodech firmy heroal – v sídle společnosti ve Verlu a v Hövelhofu.

Další informace naleznete na internetových stránkách: www.heroal.com

Kontaktní osoba pro tisk:

heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co.KG
Jennifer Kracht
Österwieher Str. 80
33415 Verl
Tel.: +49 5246 507-402
fax: +49 5246 507-355
E-mail: presse@heroal.com

ZDROJ: PR článek společnosti heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co.KG

RubrikyFasáda