V Plzni se chystá FINPEX – první ročník veletrhu realitních, stavebních a investičních příležitostí

Na začátku října přivítá západočeská metropole FINPEX – první ročník veletrhu realitních, stavebních a investičních příležitostí. Akce, kterou pořádá Okresní hospodářská komora Plzeňsko, se uskuteční v prostorách Domu kultury Inwest a nabídne mnoho zajímavého.

Můžete se těšit na prezentaci starších, nových či plánovaných bytů, rodinných domků, výrobních a administrativních objektů k nájmu či ke koupi, pozemků pro osobní, firemní či rozvojovou potřebu, seznámit se s územním plánem a rozvojovými záměry města. Čtvrtek 2. října bude vyhrazen pro setkání potenciálních obchodních partnerů, na pátek 3. října se pak mohou těšit všichni zájemci z řad široké veřejnosti. Otevřeno bude od 10 do 18 hodin.

Veletrh je tématicky rozdělený do pěti okruhů – realitní kanceláře, vlastníci realit a developeři, vlastníci pozemků a developeři, územní plán a projekční kanceláře a stavební společnosti. „Rádi bychom prezentovali to nejzajímavější, co dnes nabízí realitní a stavební trh v Plzni a blízkém okolí,“ říká předseda Okresní hospodářské komory Plzeňsko Miloslav Zeman. „Naším záměrem je nabídnout zájemcům základní informace o možnostech výstavby v Plzni. Chceme prezentovat některé rozvojové záměry, ať už v oblasti bydlení, výroby nebo vybavenosti, a to jak v nově zastavitelných lokalitách tak přestavbových územích, tzv. brownfields,“ doplňuje ředitelka Útvaru koncepce a rozvoje města Plzně Irena Vostracká.

Více informací o veletrhu: www.finpex.cz