Středočeský Monínec nabídne rekreační apartmány
Galerie(3)

Středočeský Monínec nabídne rekreační apartmány

Celosezónní vyžití je jednou z hlavních předností areálu Monínec, který leží v jižní části Středočeského kraje, na rozhraní okresů Benešov, Písek a Tábor. Právě zde společnost Trigema a.s. realizuje sportovní a relaxační centrum a dva apartmánové domy.

Čtrnáct jednotek s dispozicí 1+kk až 3+kk bude určeno jak pro celoroční uživatele, tak i pro investory, kteří mohou jednotku pronajímat. „Znamená to, že takový vlastník bude mít garantovaný pobyt v délce zhruba osmi týdnů ročně. Po zbylou dobu mu bude apartmán vydělávat. O pronájem se postaráme,“ říká ing. Martin Malínský, výkonný ředitel Trigema Real a.s. Ceny apartmánů začínají na 42 000 Kč / m2.

Sportovní a relaxační centrum Monínec se nachází na půli cesty mezi Prahou a Českými Budějovicemi, zhruba 70 kilometrů od metropole. Areál nacházející se v místě označovaném jako Česká Sibiř nebo Malá Šumava kombinuje sportovní vyžití s klasickou rekreací, odpočinkem. Čtrnáct apartmánů je po sedmi jednotkách umístěno ve dvou zděných viladomech. Architektura pochází z ateliéru dvorního architekta společnosti Trigema, ing. arch. Daniela Smitky, a respektuje ráz místní zástavby, se sedlovými střechami i vkusnými dřevěnými komponenty. Oproti klasické chalupě mají privátní apartmány tu výhodu, že se o jejich údržbu stará správce.

Zdroj: Smart Communication