Oblíbená série ROCK (RAKO) v nových barvách, rozměru a tloušťce 15 mm
Galerie(7)

Oblíbená série ROCK (RAKO) v nových barvách, rozměru a tloušťce 15 mm

Díky skvělým technickým parametrům obohatila značka RAKO sérii Rock o další produkty. Série Rock získává do další sezóny opět zásadní impuls. Glazované slinuté dlaždice s probarveným střepem v rozměrech 60 × 60, 30 × 60, 30 × 30, 20 × 20, 15 × 15 a 10 × 10 cm a homogenní kresbou už nejsou pouze v univerzálních přírodních matných barvách, ale nyní také v těchto barvách: hnědá, žlutá, červená a modrá.

Privátní wellness

Nově jsou v sérii nabízeny modulové formáty 10 × 10, 15 × 15, 20 × 20cm s povrchem R10, a to pro samostatné použití anebo pro kombinaci s velkoformátovými dlaždicemi. Kompletní nabídka Rock na: www.rako.cz/produkty/rock.html?usage=podlaha. Potřebnou dynamiku dodá sérii řezaná dekorace na stěnu i podlahu o rozměrech 30 × 60 a 30 × 30 cm. Funkčním i dekorativním benefitem série je mozaika 30 × 30 cm (dílky s formátem 5 × 5, 10 × 10 cm), která umožňuje atypické a funkční obložení nestandardních ploch.

  
TIP:
Série Rock přináší na trh nově formát dlažby 30 × 60 cm v tloušťce 15 mm! Unikátní glazovaná dlaždice je vhodná zejména na podlahy do prodejen, průmyslových provozů a dalších technicky i frekvenčně velmi namáhaných prostorů.

 

Supermarket Edeka, Německo

K sérii je rovněž nabízena široká škála funkčních doplňků, schodovka a sokl.
V sérii jsou nabízeny dva typy povrchů standardní a lapovaný. Standardní povrch R10 A splňuje charakteristiky designově i prakticky vyvážené podlahy pro jakékoli prostory, ideální na údržbu. Dlaždice 30 × 60 a 60 × 60 cm s lapovaným povrchem podporují experimenty se střídáním lesklého a matného povrchu v interiéru.
Kalibrované dlaždice ROCK a ROCK LAPPATO v modulových formátech umožňují pokládku s minimální spárou, což celkový dojem kompaktní plochy ještě více umocní.  www.rako.cz
 

Kompletní nabídka Rock na: www.rako.cz/produkty/rock.html?usage=podlaha
Série Rock je k dostání v naší autorizované prodejní síti: www.rako.cz/prodejni-sit.html
Specifické technologie a systémová řešení doporučujeme konzultovat s odbornými poradci projektového týmu.

Kontakty a další informace získáte na www.rako.cz.
–>–>