Partneři sekce:

Domácí kancelář, pokoj pro hosty či meditační místnost

Aux box

V dnešní uspěchané době touží většina lidí po troše času a prostoru navíc. Kanadští návrháři nyní přišli s řešením, které může osobní čas a prostor rozšířit a obohatit. Aux box je cenově dostupné útočiště, které je možné umístit takřka kamkoli.

Od dvorku nebo zahrady až po louku, pláž či les. Malá krychle může být využita pro cvičení jógy, jako osobní „svatyně“ spisovatele, umělecké studio, pokoj pro hosty, dětský koutek či domácí kancelář.

Aux box nabízí dostupný prostor, který jednotlivci potřebují – dostatečně blízký na to, aby nebylo nutné dojíždění, zároveň dostatečně vzdálený, aby umožnil klid a koncentraci. Tvůrci aux boxu Morgan Seeber a Landon Sheck navrhli venkovní trucovnu na základě svého obdivu k ryze účelnému, architektonicky krásnému prostoru.

Každá krabička obsahuje téměř nekonečné množství přizpůsobitelných funkcí, díky nimž drobný prostor nabídne svému uživateli vše, co potřebuje. Za cenu levnějšího auta si lidé nyní mohou dopřát prostor, který potřebují, doslova za prahem svého domu.

TEXT: TEREZA JANIŠOVÁ
FOTO: AUX BOX, V2COM
RubrikyArchitektura