Veletrh Střechy-Solar-Řemeslo 2024

Veletrh Střechy-Solar-Řemeslo 2024: Nabídne novinky i bohatý doprovodný program

Na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2024 uvede Tondach nový produkt – střešní okna, izolaci iRoof či fotovoltaické moduly Wevolt X-Tile. Historicky poprvé se na stánku představí společně se značkou Porotherm, která uvede jednovrstvé cihly. Heslo společného stánku je – Pod krásnou střechou, pořádné zdivo.

Veletrh se koná od 15. do 17. února v prostorách pražského výstaviště Letňany. Kromě stánků nabídne také semináře, konference a bohatý doprovodný program. Navíc si budou moct návštěvníci stánku Tondachu zasoutěžit o střechu zdarma.

„Jsme rádi, že můžeme jako generální partner veletrhu návštěvníkům představit další novinky z našeho sortimentu, ale i ověřené produkty značky Tondach a Porotherm. Našim zákazníkům chceme primárně nabízet kvalitní produkty, které jsou energeticky úsporné, vytvářejí zdravé vnitřní prostředí a hlavně nedegradují a vydrží po generace,” uvádí Lukáš Balda, Brand manažer značky Tondach, která patří do portfolia společnosti Wienerberger.

Ve stánku č. 301 v hale 3 si mohou návštěvníci prohlédnout kompletní portfolio tašek nebo největší letošní novinku, která bude poprvé vystavena – střešní okna Tondach. Návštěvníci se navíc budou moci podívat na ukázky aplikace unikátní hydroizolační fólie pro ploché střechy Leadax.

Mezi hlavní témata letošního veletrhu patří:

● Střešní krytiny pro šikmé a ploché střechy
● Zelené střechy a fasády
● Zadržování dešťové vody
● Tepelné izolace a zateplovací systémy
● Terasy, pergoly a dřevěné konstrukce
● Nářadí, technika, drony
● Digitalizace
● Elektromobilita
● Solární systémy, fotovoltaika, tepelná čerpadla a další řešení pro úsporu energií

Návštěvníky veletrhu čeká rozsáhlý doprovodný program a bezplatná poradenská centra, která jsou atraktivními prvky jak pro vystavovatele, tak pro stavebníky. Jejich pracovníci totiž mohou lidem pomoct vybrat nejvhodnější varianty pro jejich konkrétní nemovitost. Kromě pestré nabídky produktů, mohou návštěvníci také získat nejnovější informace z oboru, a to na různých seminářích nebo diskuzích. Chybět nebudou ani soutěže o hodnotné ceny.