Studenti dají vodě tvar
Galerie(2)

Studenti dají vodě tvar

Na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách v České republice a na Slovensku byl vyhlášen 2. ročník mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. Tématem aktuálního ročníku soutěže je voda v designu – dejte vodě tvar. Společnost Hansgrohe, vyhlašovatel soutěže, připravila pro výherce atraktivní ceny.


Úlohou studentů je zpracovat téma vody v designu a designu ve vodě. „Voda má mezi živly, které stamiliony let tvarují naši planetu, klíčové postavení. Rozhodli jsme se tento fakt obrátit a studenty vyzýváme, aby vodu zkrotili, využili jejího tvaru a barvy,“ přibližuje hlavní myšlenku zadání L. Grebec.

Výsledkem jejich snahy by měl být návrh koupelny, která obrací pozornost na principiální průzkum vody a její působení v architektonickém kontextu designu koupelny.

Absolutního vítěze druhého ročníku soutěže Axor H2O story vybere odborná porota. Vítěz bude mít jedinečnou možnost představit svůj soutěžní návrh ve fyzické podobě během vyhledávané přehlídky designu Designblok 2013 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a výroby nových výrobků značky Axor.

Atraktivní týdenní stáž čeká i na vítěze
, který vzejde z on-line hlasování veřejnosti na webové stránce www.h2ostory.cz.

Každý účastník se musí zaregistrovat vyplněním registračního formuláře na webové stránce www.h2ostory.cz do 17. 5. 2013.

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz.

–>–>