Proběhl 20. ročník stavebního veletrhu INTERBUD
Galerie(1)

Proběhl 20. ročník stavebního veletrhu INTERBUD

Jubilejní 20. ročník jednoho z nejvýznamnějších stavebních veletrhů v Polsku proběhl ve dnech 1. -3. března v Lodži. Ve dvou halách se na něm představilo na 350 firem působících v oblasti stavebnictví. Hlavními tématy jubilejního ročníku bylo levné bydlení, financování stavebních projektů, snižování nákladů na provoz a údržbu staveb a v neposlední řadě prezentace nových materiálů a technologií.

Letošní ročník polského stavebního veletrhu INTERBUD navštívilo za tři dny více jak 13 tisíc zájemců o nové trendy v oblasti bydlení a výstavby. Jednalo se o největší výstavní akci v Lodži pro tento rok, která byla zároveň součástí vládního programu pro podporu polského stavebnictví.

INTERBUD má i mezinárodní ambice, takže jak mezi vystavovateli, tak mezi návštěvníky a novináři měli zastoupení i další evropské státy. Na veletrhu, který funguje jako platforma pro představení nových materiálů, technologií a obecně trendů ve výstavbě, si přišli na své hlavně zájemci o energeticky úsporné bydlení. Především byl veletrh určen pro ty, kteří zvažují výstavbu nového, energeticky šetrného domu a hledají jak inspiraci, tak vhodné dodavatele pro svoji stavbu.

-vb-
zdroj: INTERSERVIS Sp. z o.o.