Konstrukce pro dřevostavby – praktické školení

Konstrukce pro dřevostavby – praktické školení

Série školení pro realizační firmy v oblasti dřevostaveb bude probíhat po celý rok v osmi městech České republiky. Školení připravila Divize Rigips a budou se týkat konstrukcí ze sádrokartonových konstrukčních desek RigiStabil a sádrovláknitých desek Rigidur, jejich vlastností a použití. Na školení nebudou chybět ani základy sádrokartonářského řemesla pro montáž podkroví v dřevostavbách. Na konci školení obdrží účastníci Certifikát na montáž systému Rigips v dřevostavbách.

Školení budou probíhat od 28. ledna ve městech Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Most, Písek, Praha a Prostějov. Teoretická část školení představí konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek pro vnitřní příčky i vnější obvodové stěny a také správné skladby podlahových systémů Rigidur. Představeny budou oblasti použití a správná i chybná řešení. V praktické části účastník získá znalosti z technologie připevňování, spárování a povrchových úprav a také montáže podlah na vyrovnávací podsyp.

Účastnický poplatek činí 1200 Kč včetně DPH na osobu a bude vybírán v místě školení. Oběd je zahrnut v ceně. Školení je určeno i zájemcům o obnovení Osvědčení o absolvování školení Rigidur po skončení jeho platnosti. Divize Rigips nabízí i individuální školení mimo uvedené termíny a místa.
Termíny, program a způsob přihlášení najdete na této pozvánce

-vb-
zdroj: RIGIPS

–>–>