KONFERENCE DOMUS 2014 S EXKLUZIVNÍMI TÉMATY

KONFERENCE DOMUS 2014 S EXKLUZIVNÍMI TÉMATY

Říjen je oblíbeným měsícem odborných konferencí. Nebylo tomu jinak ani při přípravě česko-slovenské  DOMUS konference 2014 věnované všem uživatelům informačního systému DOMUS. Letos se konference, jediná svého druhu, konala v srdci Vysokých Tater – v Grand hotelu Bellevue – přímo pod Lomnickým štítem.

V odborném programu se hlavní novinkou stala mobilní aplikace pro odečet měřičů POSCHODECH. Aplikace je dostupná pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android. Zjednodušuje odečet měřičů a zapisuje stavy přímo do databáze správce spolu s fotkou měřiče. Byly představeny i reálné zkušenosti při provádění odečtů správcovskými společnostmi. Další novinkou z dílny ANASOFTu byl systém EKS (Elektronické tržiště), který zjednodušuje pořizování veřejných zakázek. Veřejné zakázky se dotýkají správcovských organizací vlastněných městem nebo státem. Ale i ostatní společnosti se mohou zúčastnit veřejných zakázek z pozice dodavatele.

Konference domus 2014 s exkluzivními tématy - foto - IMG_6994

Mezi tradiční témata patřily legislativní změny a jejich dopad na změny v informačním systému. V části případových studií byly ukázány nejlepší způsoby používání moderních způsobů komunikace jako je zasílání SMS, archivace dokumentů a jejich zveřejňování na portálu www.poschodech.cz i v souvislosti se zákonem č. 205/2014, který ukládá nové povinnosti správcům. Na konferenci se kromě odborného programu mohli zákazníci zúčastnit i večerního programu. Vyzkoušeli si hrnčířský kruh, zdobení medovníků, výrobu šperků, ochutnali nejlepší tatranské byliny a samozřejmostí byla zábava do bílého rána.

Konference domus 2014 s exkluzivními tématy - foto - IMG_7170

Informační systém DOMUS představuje komplexní řešení při správě bytových a nebytových prostor a při výrobě tepla. Jeho výhody využívají správci při správě téměř 500 tisíc prostor v České republice a na Slovensku. DOMUS je komplexní, otevřený, bezpečný modulární systém, pro který neustále sledujeme vývoj požadavků trhu a legislativní změny. DOMUS výrazně snižuje práci s údaji, jednodušeji se v něm zpracovává roční zúčtování a především díky vyšší úrovni řízení získávají správci na trhu potřebnou konkurenční výhodu.
Více najdete na této stránce.

ZDROJ: PR článek společnosti ANASOFT