Jones Lang LaSalle podepsal tříletý kontrakt na management transakcí pro společnost BP

Jones Lang LaSalle (dále jen JLL) podepsala tříletý kontrakt o zajištění managementu transakcí pro pobočky společnosti BP v Evropě, Asii, Africe a na Středním východě. Protože JLL doposud poskytovala společnosti BP management transakcí ve Spojených státech, je nyní spolupráce obou společností celosvětová.

Richard Paver, více prezident BP, divize nemovitostí,  k tomu uvedl: Vstoupili jsme do tohoto nového kontraktu proto, abychom posílili potenciál našeho oddělení, které se zabývá nemovitostmi, a to všude tam, kde má BP své pobočky. Naše spolupráce s JLL je velmi úspěšná a tato nová smlouva nám umožní spolupracovat s mnohem větší konzistencí, což představuje společné postupy, globální nástroje a zjednodušené procesy u všech projektů.

Alastair  Vaux, regionální ředitel Jones Lang LaSalle k tomu doplňuje: „Tento kontakt s BP je významné vítězství pro naše oddělení Corporate Solution a my se těšíme, že budeme moci stavět na naší úspěšné spolupráci s BP ve Spojených státech. Je to také potvrzení, že JLL stále poskytuje specializované služby svým korporátním klientům po celém světě.

Kontrakt, který jsme získali v soutěži s dalšími poskytovateli těchto služeb, je pokračováním úspěšného vzrůstu JLL v sektoru Corporate Solution. V roce 2007 JLL prodloužila mnoho významných smluv, včetně GlaxoSmithKline a Honeywell.

Zdroj: Jones Lang LaSalle