Hydroizolační fólie FATRAFOL P na bázi termoplastických polyolefinů TPO
Galerie(1)

Hydroizolační fólie FATRAFOL P na bázi termoplastických polyolefinů TPO

Stále vyšší zájem trhu přiměl Fatru Napajedla rozšířit svůj sortiment TPO fólií o nové typy, aby pokryla celou oblast hydroizolací staveb a mohla tak nabídnout tuto materiálovou variantu souběžně se standardními druhy hydroizolačních fólií na bázi PVC (měkčeného polyvinylchloridu). TPO fólie se vyznačují několika výbornými vlastnosti, které z nich dělají příhodnou alternativu ke klasickým PVC-P fóliím.

TPO fólie jsou vhodné na střechu, do spodní části staveb i pro jezírka.

Pro izolaci střešního pláště nabízí Fatra, a.s. fólie na bázi termoplastických polyolefinů ve 3 typech – vyztuženou skleněným rounem (FATRAFOL P 918), PES mřížkou (FATRAFOL P 916) a s jejich kombinací (FATRAFOL P 918/SG-PV). 

Pro hydroizolace spodních částí staveb proti vodě je určena nevyztužená fólie FATRAFOL P 922. Zabudovanou fólii je možno využít i jako bariérovou izolaci proti únikům vybraných ropných látek.

Hydroizolaci jezírek, biotopů a vodních ploch dobře obstará homogenní fólie FATRAFOL P 923. Ta je odolná proti prorůstání kořenů rostlin a mikroorganismům a stabilní vůči působení povětrnostních vlivů včetně UV záření.

www.fatrafol.cz

–>–>