Axor H2O story mezi studenty
Galerie(4)

Axor H2O story mezi studenty

Mladí architekti a designéři mají poslední možnost přihlásit své soutěžní návrhy koupelny pro vesmírnou stanici do mezinárodní soutěže Axor H₂O story. Organizátoři soutěže se při této příležitosti rozhodli představit značku Axor i soutěž přímo na akademické půdě.

Mezinárodní soutěž Axor H2O story představuje pro studenty jedinečnou možnost získat VIP vstupenku mezi profesionály. Z tohoto důvodu se organizátoři rozhodli představit značku Axor a soutěž H2O story přímo na školách.

Naposledy zavítali na Fakultu architektury Slovenské technické univerzity v Bratislavě. Peter Noška, obchodní zástupce společnosti Hansgrohe, v krátkém příspěvku shrnul historii vývoje koupelny a představil světové designéry, se kterými značka Axor spolupracuje. Studenti získali i podrobné informace o aktuálním ročníku soutěže. Organizátoři rádi představí soutěž i na vaší škole. V případě zájmu o přednášku kontaktujte sekretariát soutěže.

Vytvořte koupelnu pro vesmírnou stanici

Tématem 4. ročníku je skutečná výzva: Bathroom for Space station – koupelna pro dlouhodobý pobyt na vesmírné stanici. Registrace do soutěže Axor H2O story 2015 je otevřena pouze do 31. května 2015, kdy je i poslední termín pro odevzdání soutěžního návrhu.

Studenti vysokých škol se mohou registrovat a své návrhy přihlašovat na stránce www.h2ostory.cz.