TEPLÉ NOHY, PLNÁ PENĚŽENKA, TO JSOU RADIÁTORY RADIK RC

TEPLÉ NOHY, PLNÁ PENĚŽENKA, TO JSOU RADIÁTORY RADIK RC

Padající sněhové vločky jsou krásné, ovšem ještě krásnější je sledovat zimu v plném proudu za oknem, a to z místnosti, ve které oceňujeme to správné tepelné zázemí. To vše je možné s našimi novými, moderně vyhlížejícími a hlavně nízkoenergetickými otopnými tělesy RADIK RC. Při použití zvelebíte interiér každé místnosti a zároveň ušetříte na teplých ponožkách!

Všude tam, kde nechcete mrznout

Radiátory RADIK RC slouží k vytápění rodinných domů, bytů, administrativních a nebytových prostor. Zejména vhodné jsou jako nízkoenergetické vytápění pro pasivní domy. Nové deskové radiátory je navíc možné kombinovat se všemi zdroji tepla včetně plynových kondenzačních kotlů či tepelných čerpadel.

Střídejte nastavení dle ročních období

RADIK RC je první otopné těleso s řízeným zatékáním (možnost regulovat či zcela uzavřít průtok zadní deskou tělesa). Ať už jaro, léto, podzim či zima, každé období se projevuje různými teplotami. Přímým důsledkem je, že v našich domech, bytech či kancelářích potřebujeme plně výkonné otopné těleso jen po dobu několika týdnů v roce, a po násobně delší dobu postačuje těleso s významně menším výkonem. Proto Vám představujeme těleso RADIK RC, které Vám umožňuje nastavit si množství tepla podle aktuální potřeby. Volí se vytápění buď jen čelní deskou, nebo oběma deskami. Následkem je příjemná tepelná domácí pohoda, peníze v prasátku a samozřejmě snížená zátěž životního prostředí.

A teď úspora v číslech

Radiátor zajišťuje maximalizaci využití sálavého tepla z přední desky, čímž ušetříte až 15 % nákladů za energii, a o 50 % zrychlíte náběh tepla a tepelné pohody. V případě, že je zadní deska otopného tělesa uzavřená, tak je chladná a funguje jako stínící deska, která snižuje tepelné ztráty stěny za tělesem až o 33 %.

Ani design není v pozadí

Jednou provždy zapomeňte na to, že by radiátor hyzdil Váš trendy zařízený dům či byt. Desková otopná tělesa zabírají méně místa, perfektně ladí s jakýmkoliv interiérem (možnost volby barevného provedení – až 21 barevných odstínů), snadno se udržují, ale stále poskytují vysoký teplotní výkon. Navíc máte možnost vybrat si radiátor s hladkou přední deskou (s nebo bez horizontálních prolisů) nebo deskou perforovanou. Neváhejte a do každé místnosti si zvolte jiný!

Více informací získáte na www.korado.cz