Pracovní plošiny ROTHLEHNER: nové stroje, pronájem, bazar i servis v jednom
Galerie(1)

Pracovní plošiny ROTHLEHNER: nové stroje, pronájem, bazar i servis v jednom

Partneři sekce:

Výběr ideální pracovní plošiny není jednoduchý a závisí na mnoha faktorech. Jedná se o stavbu nebo údržbu? Jak rozsáhlé je místo práce? Potřebujete plošinu do terénu nebo interiérovou? A mnoho dalších faktorů je třeba brát v potaz při hledání plošiny, která zastane práci co nejlépe.

Firma ROTHLEHNER nabízí v této oblasti bezkonkurenčně největší možnosti na českém i slovenském trhu. Díky pětadvacetileté zkušenosti a internacionálnímu know-how, které firma získává od své německé mateřské společnosti, poskytuje výjimečně širokou škálu služeb. Od prodeje pracovních plošin, přes pronájem, až po jejich servis a školení bezpečné manipulace.

Prodej plošin od osvědčených výrobců

Vlastní pracovní plošina je nezbytností, pokud se jedná o dlouhodobé stavby nebo údržby. Počáteční vyšší výdaje dorovná pozdější neomezené využívání a flexibilita použití. Výběr pracovních plošin u ROTHLEHNER zahrnuje veškeré typy strojů od renomovaných značek, jako například Haulotte, Denka Lift či GSR, nezbytné pro práci jak venku, tak uvnitř budov. Firma má v nabídce autoplošiny, nůžkové plošiny, kloubové i sloupové plošiny, pásové plošiny nebo nejrůznější speciální plošiny.

Velkou výhodou zcela nových plošin je možnost montáže nástavby na míru konkrétním požadavkům. Společnost ROTHLEHNER se specializuje na montáž v České republice a má tak celý proces pod kontrolou. Dokáže proto rychle reagovat na požadavky a využít kvalitní a osvědčené postupy, které by s logistikou na dálku nebyly použitelné. Svým zákazníkům dodala již přes 400 nástaveb na míru pro nejrůznější účely, od správy a údržby železničních tratí, po údržbu veřejného osvětlení a městského mobiliáře; pro větší i menší klienty, mezi kterými nechybí například ČEZ, E.ON ELTODO, ŘSD, mnoho podniků technických služeb a dopravních podniků a další.

Pronájem a bazar

Pokud vlastníte starší stroj, který má drobné vady, ale stále si uchovává pracovní potenciál, nevyhýbejte se jeho repasování, ušetříte tak a dosáhnete opět plošiny v kvalitní kondici.

Díky tomu, že se firma ROTHLEHNER rozhodla stát se partnerem půjčoven pracovních plošin, a nikoli jejich konkurentem, pomohla mnoha společnostem rozjet jejich podnikání a dala vzniknout rozsáhlé síti poboček, které vám mohou s výběrem plošiny pomoci a její nasazení zajistit.

Pronajmout si bez jakýchkoliv dalších starostí můžete z ucelených modelových řad obsahujících přes 1 400 plošin po celé České republice. Abyste měli jistotu optimálního výběru, plošinu si na místě budoucího působení zdarma otestujete.

Další ekonomickou variantou je nákup bazarové plošiny, jichž má ROTHLEHNER naskladněných okolo 150 kusů různých typů. Všechny jsou v plně funkčním stavu s platnou dokumentací. Samozřejmostí jsou i zde doplňkové služby a servis.

Prodejem to nekončí

V rámci všech svých služeb zajišťuje firma ROTHLEHNER odborné zaškolení v centrech v Praze a Olomouci, případně poskytuje poradenství a řešení specializovaných projektů. Účastníci školení mohou získat průkaz o odborné způsobilosti IPAF platný po celém světě. ROTHLEHNER se mimo jiné zajímá také o bezpečnostní normy práce, jejichž formování a inovace se účastní, a své zkušenosti předává v rámci školení a přednáškové činnosti dál.

Při případné poruše, ať už nové, či bazarové plošiny, se o ni ROTHLEHNER postará v  servisním středisku umístěném v Praze Horních Počernicích, nebo v jedné z dalších servisních dílen v Olomouci, Křivsoudově a ve slovenské Nitře. Školený personál je na poradenské lince 24 hodin denně, mechanici vám stroj ochotně opraví v místě jeho působení, a díky zahraničním partnerům vás ROTHLEHNER nenechá na holičkách ani v cizině. Každé opravy se týká také záruční a pozáruční servis.

Pracovní plošiny ROTHLEHNER využívá v současné době přes 2 000 spokojených uživatelů plošin. Přidejte se mezi ně a pracujte bezpečněji a efektivněji.

 

ZDROJ: PR článek společnosti ROTHLEHNER