PŘEDSTAVUJEME VÁŠ SOUKROMÝ ZDROJ VODY

Zdroj: Grohe

KUCHYŇSKÝ SYSTÉM GROHE BLUE HOME

Chytré technologie v domácnosti jsou trendy – a díky kuchyňskému systému GROHE Blue Home si budete moci doma vychutnat vodu chytřeji než kdy dříve. Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu, která skvěle chutná, je filtrovaná a vychlazená na optimální pitnou teplotu (dle preference 5 °C – 10 °C), budete mít k dispozici přímo z elegantní kuchyňské baterie.

Nová řada baterií GROHE Blue Home je navíc vybavena vytahovacím perlátorem pro maximální funkčnost a flexibilitu. A díky aplikaci GROHE ONDUS budete okamžitě upozorněni ve chvíli, jakmile se bude zbývající kapacita filtru nebo CO2 karbonizační lahve blížit ke konci. Tato aplikace je zároveň vstupenkou ke snadnému objednávání náhradních náplní – stačí pár kliknutí a objednávka vám bude doručena až ke dveřím.

Systém GROHE Blue Home představuje malou revoluci v kuchyni. Časově náročné nakupování balené vody a její přenášení a skladování nyní patří do minulosti.

Zdroj: Grohe

Celý systém je mimořádně kompaktní a vejde se i do té nejmenší kuchyňské linky. Pro umístění chladiče bohatě stačí, pokud má linka 40 centimetrů na šířku. Filtr, který zajišťuje optimální kvalitu pitné vody, a CO2 karbonizační lahev pro osvěžující požitek z perlivé vody, lze snadno vyměnit zepředu.

Zdroj: Grohe

Pokud nedáte dopustit na přírodní, neperlivou vodu, nemůže to být jednodušší. Stačí krátce stisknout horní tlačítko. Dioda LED se rozsvítí modře a vaše sklenice se začne plnit lahodnou a osvěžující vodou.

Zdroj: Grohe

Preferujete, když voda obsahuje jemné bublinky? Objednáváte si vždy jemně perlivou minerálku? Žádný problém. Stiskněte obě tlačítka krátce po sobě. Dioda LED bude svítit tyrkysovou barvou a z výpusti začne vytékat jemně nasycená voda.

Zdroj: Grohe

Perlivá voda plná bublinek pro dokonalé uhašení žízně. Stiskněte dolní tlačítko. Dioda LED se rozsvítí zeleně a sklenice bude záhy plná bublinkového nebe.

Zdroj: Grohe

Systém GROHE Blue Home obsahuje dva oddělené vodní rozvody pro běžnou kohoutkovou a filtrovanou vodu.

https://www.grohe.cz/cs_cz/pro-vasi-kuchyni/serie/grohe-blue-home/blue-home-start-page.html

ZDROJ: PR článek společnosti Grohe