Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Milwaukee představuje novou funkci pro všechna nářadí vybavená systémem ONE-KEY

Milwaukee představuje novou funkci pro všechna nářadí vybavená systémem ONE-KEY

Milwaukee® je předním světovým výrobcem vysoce výkonného elektrického nářadí, příslušenství a ručního nářadí pro profesionální použití. Od představení aplikace ONE-KEY™ v únoru 2016 jsme již byli svědky řady revolučních novinek, které měly za cíl vytvořit digitální pracoviště: řízení nářadí, inventarizaci a protokoly nářadí. Nyní Milwaukee® představuje aktualizovanou aplikaci ONE-KEY™ vybavenou jedinečným integrovaným hledáním nářadí ke stažení zdarma.

Integrované hledání nářadí poskytuje naprostý přehled o tom, kde a jak je nářadí ONE-KEY™ používáno po celé síti pracovišť a uživatelů. Aplikace ONE-KEY™ automaticky zaznamená, kdy se naposledy vyskytovala do 30 metrů od nářadí, a pomůže vám jej tak rychleji nalézt a zvýší míru spolehlivosti ve vašem týmu. Hledání polohy nářadí ONE-KEY™ je první technologií zabudovanou přímo do nářadí.

Poskytuje vám bezplatnou webovou či mobilní platformu, která se snadno používá a sleduje za vás nářadí tehdy, kdy vy zrovna nemůžete. Jak to funguje?

  • Aplikace ONE-KEY™ sleduje všechno kompatibilní nářadí do vzdálenosti 30 metrů od vašeho telefonu. Díky zabudování systému přímo do nářadí, a nikoli do akumulátoru, je možné nářadí hledat, i když není akumulátor nabitý nebo připojený.
  • Aplikace ONE-KEY™ automaticky zaznamená, kdy se zařízení naposledy vyskytovalo v blízkosti nářadí. Pokud nářadí někde zanecháte, díky aplikaci snadno zjistíte místo a čas, kdy jste se naposledy nacházeli v okruhu 30 metrů od hledaného nářadí.
  • Pokud jste nářadí ztratili, můžete do hledání zapojit kohokoli, kdo aplikaci ONE-KEY™ používá. Kdykoli se pak telefon s aplikací ONE-KEY™ dostane do vzdálenosti 30 metrů od vašeho nářadí, dostanete telefonicky či e-mailem zprávu s aktualizovanou polohou nářadí.

Ke stažení bude aktualizace aplikace ONE-KEY™ k dispozici od dubna 2016 prostřednictvím počítače z našich stránek na adrese www.milwaukeetool.cz/ONE-KEY nebo prostřednictvím rozhraní mobilní aplikace v chytrých telefonech s operačním systémem Android a iOS. ONE-KEY™ je skutečným důkazem zaměření společnosti Milwaukee® na uživatele a investice do průlomové technologie.

Pokud se o ONE-KEY™ chcete dozvědět více, podívejte se na videozáznam, kde můžete vidět nářadí v akci, nebo si najděte náš nejbližší obchod na adrese www.milwaukeetool.cz

KVALITA OD SPOLEČNOSTI MILWAUKEE®

Dosažení kvality je naší nejvyšší prioritou. Začínáme snahou porozumět tomu, co uživatelé profesionálního elektrického nářadí potřebují. Kvalita realizace se odvíjí od kvality designu nadstandardních produktů, komponent a procesů a dále se zvyšuje díky používání prvotřídních materiálů, využívání pomocného a provozovacího materiálu a v neposlední řadě i přísnému testování jak v podniku, tak přímo v provozu.

Celý proces je završen dodávkou vysoce výkonného elektrického nářadí a příslušenství podle potřeb a požadavků profesionálních uživatelů. Pověst společnosti Milwaukee® je budována na kvalitě již od roku 1924. Ta je dodnes motorem jejího růstu.

RubrikyStavebnictví