Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Dokonale odolná omítka PCI Multiputz® NoBio Z

Dokonale odolná omítka PCI Multiputz® NoBio Z

Pastovité omítky se během posledních desítek let staly nejběžnější variantou konečné povrchové úpravy fasád. Přes svou nespornou kvalitu však tyto omítky podléhají nejrůznějším vlivům venkovního prostředí a díky postupnému ulpívání špíny a mikroorganismů na povrchu fasád pak přicházejí o svůj původní vzhled.

Značka PCI na trh uvedla omítky nové generace PCI Multiputz® NoBio Z, které dokonale chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní. Tyto omítky jsou určeny pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí a jsou vhodné zejména pro vnější tepelněizolační kontaktní systémy (ETICS). Vysoká kvalita povrchové úpravy výrazně prodlužuje životnost systémů ETICS a přispívá ke snižování nákladů na údržbu.

PCI Multiputz® NoBio Z

je pastovitá omítka s jedinečnou kombinací zapouzdřených širokospektrálních biocidních přísad, které zajišťují dlouhodobou odolnost vůči biotickému napadení. Rezistence vůči mikroorganismům je ještě umocněna vysokou hydrofobizací, která zajišťuje okamžitý odvod vlhkosti z povrchu fasády. Tato vlastnost omítky zvyšuje odolnost vůči mikroorganismům a zároveň zajišťuje samočisticí schopnost fasády.

Všechny informace k této unikátní omítce naleznete www.pci-cz.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.

RubrikyOmítky