MG 4911

Designový wellness relax si můžete vychutnat i u vás doma

Za dokonalým odpočinkem dnes již nemusíte chodit nikam daleko. Vlastně vůbec nemusíte opouštět pohodlí domova, a to dokonce ani v případě, že máte malý byt. Řešením je domácí sauna!

Není přitom řeč o nevzhledných konstrukcích, umístěných do studeného a vlhkého sklepa, ale o profesionálně vyráběných, designových saunových kabinách s certifikací bezpečnosti. Ty u nás již déle než 30 let vyrábí v Českém ráji značka Dyntar.

Jejich saunové kabiny mohou být vestavné i samostatně stojící, a doma je můžete mít tam, kde se vám zlíbí: na zahradě, ale i v obýváku nebo v ložnici. Díky variabilním možnostem provedení a použitých materiálů lze saunu perfektně sladit se zbytkem interiéru.

Promyšlený design

Vybrat si můžete z 8 modelových řad saunových kabin, navržených ve vlastním designovém studiu ve spolupráci s nadějnými mladými návrháři. Výsledkem jsou promyšlené, kompaktní a oku lahodící celky, jež dokonale zapadnou do každého interiéru. U všech modelů saunových kabin je kladen velký důraz na správnou ergonomii, v důsledku čehož je jejich používání nejen pohodlné, ale i zdravotně bezpečné.

Rozměrově lze saunové kabiny absolutně přizpůsobit vašemu přání i možnostem daného prostoru. Ani majitelé malých bytů tak nemusí věšet hlavu: k designové relaxaci vám bude stačit již prostor 1,5 × 1 × 2 metry.

Kvalita materiálů a originální technologie

Saunové kabiny Dyntar se vyrábí z pečlivě vybíraných materiálů od prověřených dodavatelů z Finska, Německa či Rakouska. Základem je samozřejmě kvalitní dřevo, nejčastěji ze severského smrku — pokud si ale přejete, můžete si místo něj vybrat například topol, borovici či exotický cedr, nebo jiný z 25 druhů dýhy.

Dřevěný základ doplňují maximálně bezpečné skleněné prvky a originální systémy cirkulace vzduchu, regulace teploty a samotného topení. Milovníci originality si mohou nechat saunu vybavit jedním ze zvláštních typů osvětlení a vytvořit tak například efekt hvězdné oblohy.

Není sauna jako sauna

Šířku nabídky domácích saunových kabin ještě podtrhuje možnost výběru z několika různých typů:

Finská sauna

Tradiční, klasický typ sauny s vysokou vnitřní teplotou a nízkou relativní vlhkostí vzduchu. Tento typ nejlépe podporuje imunitní systém, nicméně ne každý dobře zvládá vysoké teploty.

Infrasauna

Typ sauny s nižšími provozními teplotami než u finské sauny, a odlišným mechanismem ohřevu. Teplo zde vzniká pomocí infračerveného tepelného záření, které pomáhá při bolestech zad a kloubů.

Kombinovaná sauna

Ti, kteří se nemohou rozhodnout mezi finskou a infra saunou, mohou zvolit jejich inteligentní propojení v rámci jedné kabiny.

Biosauna

Typ sauny s nižšími teplotami a vyšší relativní vlhkostí vzduchu, vhodný i pro děti a starší osoby. Díky speciální kombinaci topidla s výparníkem je skvělá pro milovníky aromaterapie.

Outdoor sauna

Typ sauny se speciální povrchovou úpravou dřeva, díky které se spolehlivě hodí i do exteriéru.

www.dyntar.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Dyntar