V projektu Terronic II. byla dokončena hrubá stavba objektů F1 a G1

V projektu Terronic II. byla dokončena hrubá stavba objektů F1 a G1

Generální dodavatel stavby, společnost MEXX stav czech, završil hrubou stavbu dvou bytových domů. Jedná se o objekty z druhé etapy projektu Terronic, který v Hradci Králové realizuje developerská společnost EUBE. Již nyní jsou téměř všechny byty v těchto domech vyprodány.

Bytové domy F1 a G1 jsou součástí projektu Terronic, který roste na jižním okraji Hradce Králové v městské části Třebeš. V únoru byla dokončena hrubá stavba. Jsou provedeny základní rozvody vody, kanalizace a elektro. Na fasádě je hotová montáž tepelné izolace a jsou osazena všechna okna. V současné době se provádějí vnitřní omítky, probíhá betonáž podlah a dokončují se klempířské práce na střechách. Probíhají též sádrokartonářské práce na konstrukci a zateplení. V nejbližší době se zahájí obkladačské práce a proběhne zaklápění podhledů. Koncem března se začne nanášet barva na fasádu domů.

V průběhu následujících jarních měsíců bude výstavba intenzivně pokračovat. Započne kompletace zařizovacích předmětů a elektro. Po dokončení fasády a demontáži lešení se bude pracovat na venkovních komunikacích a zpevněných plochách. Veškeré práce by měly být ukončeny v červnu 2008.

„Jsme rádi, že v létě letošního roku tak bude hotovo dalších 42 nových bytů, o které klienti projevili velký zájem. V současnosti jsou již téměř všechny vyprodány, zbývají poslední dva volné byty,“ řekl Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE. „Nyní již připravujeme další, čtvrtou etapu projektu. Ta nabídne tři bytové domy s celkovým počtem 136 bytových jednotek,“ uvedl dále Šubrt.

Zdroj: Crest Communications

RubrikyRealitní trh