Pro projekt Terronic IV. byl vybrán generální dodavatel – byty v Hradci Králové postaví místní firma

Developerská společnost EUBE získala pro čtvrtou etapu projektu Terronic v Hradci Králové platné územní rozhodnutí a požádala o stavební povolení. Pro tuto etapu vybrala generálního dodavatele – královéhradeckou společnost STAKO.

Stavební firma STAKO byla založena v roce 1991. Realizuje bytové projekty, občanské, průmyslové či zemědělské stavby, zabývá se i rekonstrukcemi a modernizacemi objektů. Tato společnost získala ocenění Stavba roku 2006 v kategorii domy pro bydlení a rodinné domy za realizaci projektu Obytný soubor Plachta sever. „Jsme rádi, že se jako místní firma budeme podílet na výstavbě projektu v Hradci Králové. Společnost EUBE si nás vybrala jako generálního dodavatele pro čtvrtou etapu, která klientům z oblasti Královéhradecka nabídne více než stovku bytů,“ sdělil Petr Kulda, ředitel společnosti STAKO.

Projekt Terronic IV. je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. Čtvrtá etapa zahrnuje 3 bytové domy s celkem 136 bytovými jednotkami. Domy budou mít 5 či 6 nadzemních podlaží a nabídnou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, od 40 m2 až po 100 m2. Architektem projektu je osvědčený Ateliér architektury Šuda & Horský, který se podílel na architektonickém řešení i předchozích fází projektu. Zahájení výstavby se předpokládá ve 3. čtvrtletí tohoto roku. Všechny 3 domy by měly být dokončeny v 1. čtvrtletí roku 2010.

Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE, k projektu Terronic IV. uvádí: „Protože pro tuto etapu máme již platné územní rozhodnutí a ještě letos chceme začít stavět, rozhodli jsme se nyní zahájit prodej bytů. Vybrali jsme opět realitní kancelář Bonus Hradec Králové, se kterou máme dobré zkušenosti z předchozích etap projektu. Doufáme, že i projekt Terronic IV. se bude díky svým kvalitám prodávat stejně dobře jako projekty Terronic I. a Terronic II.“

Zdroj: Crest Communications

RubrikyRealitní trh