ANTRACIT Property rozjel developerské projekty v Česku a na Slovensku

Individuální přístup a řešení. Vlastní lokality a realizace. Komplexní služby od projektového návrhu až po údržbu nemovitosti. To jsou hlavní pilíře, na kterých rozvíjí vlastní developerské aktivity společnost ANTRACIT Property v Česku a na Slovensku.

Developerská společnost ANTRACIT Property se zaměřuje na logistické, výrobní, retailové, administrativní a bytové projekty v České republice a na Slovensku. „Realizujeme projekty na vlastních lokalitách a zajišťujeme klientům komplexní služby od návrhu přes výstavbu až po správu a údržbu objektů.

Na realizaci staveb se podílejí respektované stavební společnosti HSF System a HSF System SK,“ říká Jan Hasík, jednatel společnosti ANTRACIT Property.

Komplexní developerské služby

Nabídka služeb česko-slovenského developera zahrnuje souhrnné činnosti od vyhledání vhodné lokality, návrhu využití prostoru, zajištění potřebných povolení přes zpracování projektové dokumentace, vlastní výstavbu až po správu a údržbu nemovitostí.

ANTRACIT Property připravuje projekty zejména formou dlouhodobého pronájmu (Lease), nájemních projektů na míru (BTS – Built To Suit) nebo výstavbou do vlastnictví (BTO – Built To Own). „Umíme ale nabídnout i individuální řešení pro každého klienta.

Nabízíme prostory nejvyšší kvality, které připravujeme na míru konkrétním požadavkům,“ doplňuje Tomáš Kosa, jednatel společnosti ANTRACIT Property.

Zdroj: ANTRACIT

Retail i nové byty v Česku

V současné době probíhá územní řízení projektu ANTRACIT PorubkaPoint v Ostravě, který je určený k dlouhodobému pronájmu v konceptu SBU (Small Business Units). Stavět by se mohlo začít během podzimu 2022. U dvoupodlažní budovy (užitná plocha 2556 m2) je možnost rozdělení na více nájemních jednotek.

Prostory jsou ideální pro lehký průmysl, firemní sídlo, obchody nebo služby. Velkou výhodou lokality je výborná dostupnost a napojení na dálnici D1.

Ve fázi územního a stavebního řízení je administrativní a bytový projekt ANTRACIT Polyfunkční dům Vaclaw v centru Ostravy. V závěrečné fázi architektonické studie je nájemní projekt ANTRACIT Plzeň nedaleko vlakového nádraží v Plzni.

Zdroj: ANTRACIT

Sklady i showrromy na Slovensku

Výstavba inženýrských sítí již začala u projektu ANTRACIT Prešov v průmyslovém areálu v části Záborské (skvělá dostupnost na dálnici E50). Dlouhodobý pronájem lze využít pro skladové haly, showroomy nebo prodejny. Projekt nabízí dvě varianty řešení zastavěného území.

První počítá s halou o rozloze 40 850 m2 s možností rozdělení na více jednotek. Ve druhé pak nabízí tři samostatné haly s administrativní částí a samostatný SBU (celková plocha všech objektů je 36 500 m2).

V závěrečné fázi stavebního řízení je projekt ANTRACIT Spot s atraktivní polohou v městské části Žilina – Považský Chlmec, včetně výborné dostupnosti na hlavní tahy obchvatu města i dálnici D3. Prostory (1700 m2) lze využít například pro sklady, showroomy, prodejny či gastro provozy.

ANTRACIT Property: referenční projekty

ANTRACIT House Ostrava (multitenant budova); IANP Ostrava (průmyslová zóna); ANTRACIT Point Žilina (administrativní objekt se skladovými a showroomovými prostory); ANTRACIT Senec (distribuční centrum pro Rajhraciek.sk).

Více na www.antracitproperty.eu

ZDROJ: PR článek společnosti ANTRACIT