Nábytková deska s unikátními vlastnostmi

Nábytková deska s unikátními vlastnostmi

Dřevozpracující družstvo Lukavec přichází na trh s novou generací nábytkových desek pod názvem NATUR Concept. Jako zodpovědný výrobce nábytkových desek volí při jejich výrobě ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie, díky kterým docílí jak vysoké kvality v oblasti mechanicko-fyzikálních vlastností, tak i zdravotní nezávadnosti a požadovaných ekologických standardů. NATUR Concept se tak stává optimálním materiálem pro výrobu silně namáhaného nábytku v dětských pokojích či v kuchyních.

Mezi největší přednosti desek NATUR Concept patří jejich mechanicko-fyzikální vlastnosti, které lze jednoznačně označit za výrazně nadstandardní. Nábytek vyrobený z desek NATUR Concept má mnohem delší životnost, je mechanicky odolnější – méně se deformuje při zatížení, vydrží větší zátěž, než dojde k poškození, snadněji se zpracovává, lépe v něm drží nábytkové kování, a je tedy mnohem pevnější a bezpečnější. „Naším cílem je přinášet klientům stále kvalitnější a atraktivnější produkty. Díky vlastnímu vývojovému pracovišti jsme schopni naše materiály neustále vylepšovat a zkvalitňovat,“ říká předseda Dřevozpracujícího družstva Lukavec (DDL) Ing. Pavel Kříž. 
                               
Výroba desek NATUR Concept je pod trvalým dohledem z hlediska dodržování kvality a všechny její kvalitativní parametry jsou certifikovány. Každá dodávka je vybavena vlastním certifikátem o původu a parametrech produktu.

DDL nabízí desky NATUR Concept v mnoha variantách – v surovém provedení bez povrchové úpravy, laminované desky nebo desky s dýhovaným povrchem. I náročný zákazník si tak může zvolit povrchovou úpravu, která je právě pro jeho projekt optimální, která ho osloví. Navíc nábytek vyrobený z kvalitních desek větší tloušťky, jako jsou desky NATUR Concept, vypadá již na první pohled vždy mnohem lépe než levný nábytek z tenkých desek.

Více informací na
www.naturconcept.cz