Otopná tělesa pro exkluzivní koupelnu

Otopná tělesa pro exkluzivní koupelnu

Otopná tělesa dnes nemusejí být jen utilitárním prvkem pokojů či koupelen, ale i stylovým doplňkem, který přináší do interiéru nejen teplo. Česká společnost KORADO, která patří mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles, přináší nyní na trh novou kolekci koupelnových trubkových otopných těles KORALUX EXCLUSIVE. Elegantní chromovaná tělesa jsou určena hlavně do moderních interiérů s důrazem na luxusní design.


Po již zavedených řadách MAX, COMFORT, CLASSIC a STANDARD tak řada EXCLUSIVE zajišťuje komplexnost nabídky koupelnových otopných těles KORADO tak, aby uspokojila individuální potřeby různých typů zákazníků.

Povrchová úprava chromovaných otopných těles KORALUX EXCLUSIVE umožňuje sladit barevné a materiálové provedení vodovodních armatur, otopných těles a jejich připojovacích armatur a ostatního příslušenství v koupelně.

Tato produktová řada navíc nabízí dva typy těles – LINEAR, které tvoří trubky lineární, a RONDO s trubkami mírně prohnutými, které mohou ladit s křivkami dalších koupelnových prvků.

Tyto radiátory jsou vyrobeny z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru písmene D a z rovných profilů s kruhovým průřezem. Jsou upraveny pro spodní středové připojení s připojovací roztečí 50 mm. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.

Technické údaje
Výška H900, 1 220, 1 500,1 820 mm
Délka L449, 595, 745 mm
Hloubka B45, 60, 75 mm
Připojovací rozteč50 mm
Připojovací závit 6 × G 1/2 vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak 1,0 MPa
Zkušební přetlak 1,3 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota 110 °C
Průtokový součinitel AT = 7,1 × 10–5 m2
Součinitel odporu ξT = 16,0

–>–>