Oficiální vstup společnosti TECE na český a slovenský trh
Galerie(4)

Oficiální vstup společnosti TECE na český a slovenský trh

Společnost TECE Česká republika již sice po právní stránce funguje několik měsíců, avšak nyní po dokončení procesu akvizice je plně připravena poskytovat slibovaný nadstandardní servis svým zákazníkům v oblasti dodávek sanitárních výrobků a zásobovacích potrubních systémů.

TECE je jedním z předních výrobců montážních prvků pro závěsné toalety, odvodňovací sprchové žlaby, systému podlahového topení a potrubních systémů pro rozvody vody a topení. Přes nervozitu ve stavebnictví považují toto období jako ideální pro zahájení svých aktivit.

„V současnosti prochází stavebnictví evolucí. Mnozí upravují svoje obchodní modely, mění strategie a přizpůsobují se trhu. Všimli jsme si, že se zvětšuje odstup lídrů trhu od méně kvalitních výrobců. Tuto oblast chceme obsadit my. Vysoce kvalitní výrobky s nadčasovým designem za přijatelné ceny. Na našem trhu není značka TECE zdomácnělý pojem, přesto se zde více než 10 let prodává. To se změní,“ sdělil jednatel společnosti Aleš Daniel, který se v této oblasti prodeje sanitární techniky pohybuje desátý rok.

Ovládací tlačítka pro závěsná WC jsou symbolická svým čistým a elegantním vzhledem. V široké nabídce, která přináší více než 130 barevných variant, výběr z materiálů (nerezová ocel, sklo, plast) a možnosti instalace přímo do obkladu, si vybere každý zákazník. To vše je doplněné kvalitním a dlouhodobě odolným technickým modulem do zdi TECEprofil. Ten umožňuje instalaci všech nabízených tlačítek a předchází tak zklamání koncových uživatelů.

Jednou ze silných stránek TECE je nabízený design. Co je na něm výjimečné? „Sektor závěsných toalet a sprchových žlábků je v růstu. Důvodem, proč tomu tak je, je snaha koncových uživatelů integrovat vše do povrchů koupelen, a tím tak zkrášlit své bydlení. Jako první jsme nabídli možnost integrovat ovládací tlačítka pro WC TECEloop a TECEsquare do obkladů. Stejně tak novinka ve sprchových žlábcích nabídne možnost absolutní integrace do podlahy. Neuvidíte nic.“


TECE předstěnové systémy

Pro zajištění bezproblémového fungování výrobků je nutné zajistit správnou montáž: „To je hlavní důvod, proč jsme investovali mnoho peněz do vytvoření vlastního školicího centra pro odborné zákazníky. Cítíme se odpovědní za znalosti našich partnerů a uděláme maximum pro to, abychom jim zajistili dostatek informací a praktických zkušeností,“ dodává Aleš Daniel.TECEdrainline Naturstein mood

Společnost preferuje třístupňový obchodní model: výrobce – odborný velkoobchod – montážní firma. Jen touto cestou je TECE schopno zajistit správnou montáž a kvalitní servis. Když zvážíme druhou část výrobkového portfolia, kterou tvoří potrubí pro rozvody vody a topení a kompletní sortiment podlahového topení, je tento způsob distribuce jedinou možnou volbou.

Více informací na
www.tece.cz.

–>–>