Když se skloubí design s funkcí

Když se skloubí design s funkcí

Radiátor jako interiérový doplněk. To beze zbytku platí o Korado Radik Line Vertikal – M. Vypadá skvěle kdekoliv, ať stojí jako solitaire v moderně řešeném prostoru či prakticky reaguje na nedostatek místa pro radiátor. Zaujme pokaždé, o tom není pochyb.

Efektivně hřát, dobře vypadat a ještě využít prostoru tak, jak je nabízen – nesmlouvat o místo. To byla výzva pro stvoření elegantního vysokého radiátoru Korado Radik Line Vertikal – M.

Podařilo se. Radik Line Vertikal – M ovládl prostor. Kvalitní radiátor s výkonem větším než byste čekali. Na ploše, která zabere minimum místa. Atraktivní vzhled s optimální funkcí.
 
Důmyslně propracovaná plocha radiátoru poskytuje příjemné, sálavé teplo. Dovolit si ho může každý, bez ohledu na prostor. Garsonka či prostorný byt jsou tím pravým místem pro tento radiátor. Široká škála barevných variant, moderní způsob připojení bez viditelných rušivých přívodů a minimální rozměry na šířku z něj dělají vítěze každého interiéru.
 
Velkorysost a kvalita KORADO
 A touha, možná potřeba vypadat jinak. Dát místnosti styl a využít i toho nejmenšího prostoru, který je nabízen. Proč ne? Stačí se vydat cestou Korado, po které kromě stylu, designu, efektivity a možnosti využít všech dostupných prostředků k naplnění snu o krásném topení kráčí také nekompromisní kvalita, tradice a příznivá cena.
 
Hlavu vzhůru
Proč se spokojit s obvyklým řešením? Zaslouží si váš interiér víc? Objevte možnosti radiátoru na výšku.  Nenechte se spoutat nedostatkem místa, nemusíte! Je tu Korado Radik Line Vertikal – M.

–>–>