Studentská soutěž Axor H20 story je prodloužena do 21. června
Galerie(2)

Studentská soutěž Axor H20 story je prodloužena do 21. června

Studenti architektury a designu na vysokých technických a uměleckých školách a univerzitách v České a Slovenské republice mají poslední příležitost přihlásit se do studentské soutěže Axor H2O story. Tématem aktuálního ročníku soutěže je voda v designu – dejte vodě tvar. Registrovat se do soutěže můžete ještě dnes. Soutěžní práci je nezbytné doručit nejpozději do 21. června 2013 na sekretariát soutěže. Pozor, ve hře jsou atraktivní ceny!

Společnost Hansgrohe, vyhlašovatel soutěže ve spolupráci s vydavatelstvím Jaga Group, s. r. o., vyzývají vysokoškoláky zapojit se do druhého ročníku soutěže Axor H2O story. Soutěž je určena zejména těm, kteří studují obor architektura, pozemní stavitelství, design a výtvarné umění.

Úlohou studentů je zpracovat téma vody v designu a design ve vodě. „Voda má mezi živly, které stamiliony let tvarují naši planetu, klíčové postavení. Rozhodli jsme se to obrátit a studenty vyzýváme, aby vodu zkrotili, využili jejího tvaru a barvy,“ přibližuje hlavní myšlenku zadání L. Grebec. Výsledkem jejich snahy by měl být návrh koupelny, která obrací pozornost na principiální průzkum vody a její působení v architektonickém kontextu designu a koupelny.

Pojetí koupelny není limitováno omezeními, jakými je architektonický kontext. Jediným omezením je její návrh v prostoru s celkovou plochou do 40 m2. Při návrhu interiéru může autor využít výrobky z portfolia Axor, případně může navrhnout vlastní výrobky s originálním designem.

Absolutního vítěze 2. ročního soutěže Axor H2O story vybere odborná porota. Vítěz bude mít jedinečnou možnost představit svůj soutěžní návrh během vyhledávané výstavy Designblok 2013 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a výroby nových výrobků značky Axor.

Atraktivní týdenní stáž Axor čeká i na vítěze, jenž vzejde z hlasování veřejnosti. Autor návrhu s nejvyšším počtem hlasů, které získá během on-line hlasovaní na webové stránce www.h2ostory.cz, bude mít jedinečnou příležitost vidět proces tvorby nové designové kolekce Axor.

Každý účastník se musí zaregistrovat vyplněním registračního formuláře na webové stránce www.h2ostory.cz, a to ode dne vyhlášení soutěže až do 21. 6. 2013. Studenti z České republiky musejí svoje práce odevzdat nejpozději do 21. 6. 2013 do 16. hodiny na sekretariát soutěže na adresu: vydavatelství Jaga Media, Pražská 18, Praha. Studenti z Slovenské republiky musejí svoje práce odevzdat nejpozději do 21. 6. 2013 do 16. hodiny na sekretariát soutěže na adresu: Key Communications, Michalská 3, Bratislava.

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz

–>–>