Nejnovější pálená taška Piemont

Nejnovější pálená taška Piemont

Piemont je nejnovější vzor keramické tašky Röben. Od jiných se liší speciálně navrženými zámky, které zajišťují výjimečnou těsnost. Díky nim lze taškami Piemont pokrývat dokonce i střechy s velmi malým sklonem. Nejzásadnějším benefitem je možnost „posunu“ na latích až o 3,8 cm, což usnadňuje správné pokrytí střešní plochy. Tato vlastnost pomáhá zvláště u rekonstrukcí a tam, kde je pevně stanovená délka krokve

Stejně jako jiné keramické krytiny z nabídky Röben mají i tašky Piemont vysokou pevnost v lomu, odolnost proti atmosférickým vlivům, mrazuvzdornost a nízkou nasákavost. Přesně zvolené rozměry tašky zaprvé zdokonalují pokrývačské práce a zadruhé umožňují lepší provedení detailů částí střechy, které vyžadují tašky menšího rozměru, jako je např. nároží, úžlabí, volské oko apod.

Tašky Piemont se vyznačují moderním tvarem a nižší vlnou v porovnání s ostatními krytinami značky Röben. Jsou dostupné v barevných provedeních a povrchových úpravách známých z ostatních vzorů tašek z naší nabídky. Engoby hnědá, měděná, antracitová, podzimní list a glazury tobago, trentino a titan. U všech je opět samozřejmostí – v souladu s důrazem na kvalitu – precizní provedení povrchových úprav.

  
 Titan glazura Tobago glazura

www.roben.cz

–>

ZDROJ: PR článek společnosti Röben ČR

RubrikyUdálosti