Fotosoutěž: Erotická architektura

Fotosoutěž: Erotická architektura

Hledání erotických asociací v architektuře se stalo námětem nové fotografické soutěže organizace Homemade dessert. Pošlete svoji fotografii budovy, mostu, interiéru, nebo třeba stavební konstrukce, která podle vás svou erotičností vyvolá mrazení v zádech. Pokud takovou nemáte, můžete alespoň svým hlasem rozhodnout, která fotografie dostane cenu čtenářů.

Homemade dessert je skupina mladých designerů, která pořádá architektonické a designérské soutěže za účelem povzbudit originální a progresivní tvorbu. Sídlí v Hong Kongu a soutěží Erotická architektura chce pozměnit vnímání prostoru kolem nás.  Na soutěžních fotografiích nejsou vyloučeny osoby, ale erotičnost díla musí vycházet přímo z architektury, použitých materiálů, tvarů, kompozic…

 Jedná se o mezinárodní soutěž, do které každý může přihlásit pouze jedinou fotografii. Jednoho vítěze, který získá 500 amerických dolarů a jeho práce bude publikována v  IN THE RED magazínu a jiných médiích, bude volit nezávislá porota. Druhého vítěze, který obdrží stejné ceny, zvolí čtenáři na stránkách homemadedessert.org. Přihlásit fotografii do soutěže můžete do 20. 1. 2013 za poplatek 25 dolarů.

Přihlašování, hlasování a více informací na www.homemadedessert.org

-vb-
zdroj: homemadedessert.org

Komentáře