Partneři sekce:
  • P.M.H. Invest & Trade

Radiátory KORATHERM – propojení elegance a výkonu

Radiátory KORATHERM - propojení elegance a výkonu

Nové luxusní radiátory řady KORATHERM nyní zapadnou i do těch nejmoderněji zařízených místností. Obývací pokoje, zimní zahrady, vestibuly, úzké chodby a jiné prostory získají potřebnou tepelnou pohodu a svůj osobitý vzhled. Vertikální, horizontální či v kombinaci se zrcadlem, taková otopná tělesa vynikají exkluzivitou v podobě konstrukčního řešení a nízké spotřeby energie. Proto zapadnou v podstatě kamkoliv je třeba! Všechny kladené požadavky od nejnáročnějších zákazníků jsou tímto splněny…

Dokonalé do posledního detailu
Máte nově a trendy zařízenou nebo zrekonstruovanou místnost, která ovšem svým prostorovým řešením nenabízí možnost připojení klasického radiátoru? Nezoufejte! Chodbu, výkladní skříň, balkón, prosklenné průchody a další, doposud tepelně nepřípustné prostory, nyní vytopit opravdu můžete… Prozradíme vám, jak! Otopná tělesa KORATHERM nabízí řešení, kterým vytopíte interiér, na který jste ani nepomysleli. Navíc i přes vysoký výkon za bezkonkurenční náklady!
Typické i nevšední barevné provedení (oblíbená černá, zlatá, perleťově hnědá atd.) spolu s variabilním řešením připojení, vás rozhodně mile překvapí. Otopná tělesa ve vertikálním či horizontálním provedení zakomponujete snadno a rychle kamkoliv potřebujete.

KORATHERM VERTIKAL
Otopná tělesa KORATHERM VERTIKAL (otopné profily jsou orientovány svisle) jsou díky svému propracovanému konstrukčnímu řešení umísťovány do místností, které jsou náročné na prostor. V pozadí ovšem nezůstane ani bezchybný design hodící se k tapetám, nábytku nebo plovoucí podlaze. Radiátory tedy slibují, že skvěle zapadnou do úzkých předsíní, chodeb, vstupních hal či obytných i neobytných prostor vašeho domu nebo bytu. Navíc nezaberou místo, ale i tak vydají dostatečné množství tepla.

KORATHERM HORIZONTAL
Exkluzivita radiátoru KORATHERM HORIZONTAL (otopné profily jsou orientovány vodorovně) tkví v možnosti uplatnit těleso při vytápění prostor, které byli chladné či problémově vytopitelné… Jaké to jsou? Velkoplošné skleněné konstrukce, výkladní skříně, zimní zahrady, panoramatická okna, vestibuly a další. Otopná tělesa charakteristická osobitým vzhledem, liniovým uspořádáním otopných prvků a připojení do jakékoliv otopné soustavy jsou zde nově k dispozici pro váš dům či byt.

KORATHERM REFLEX
Nejnovějším model kategorie KORATHERM VERTIKAL (otopné profily jsou orientovány svisle) během krátké chvíle zcela změní charakter dané místnosti. Neotřelý, jedinečný a zcela netypický radiátor KORATHERM REFLEX není pouze otopné těleso, ale také praktický doplněk v podobě zrcadla, které je jeho nedílnou součástí. Nehledejte v interiéru místo na radiátor i zrcadlo, nyní můžete mít obojí 2 v 1!

Více informací naleznete na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s.

Komentáře