Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Nová kmitací pila

Nová kmitací pila

Kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional je novinkou na trhu od firmy Bosch. Zaujme díky svému výkonu, pevnosti, odolnosti a velké hloubce řezání – až do 150 mm. Výborně se proto hodí pro řezání dřevěných trámů a desek větších tloušťek.

Její 780wattový motor z ní dělá nejvýkonnější nářadí ve své cenové třídě. Díky pevné a robustní hliníkové základní desce je ideální pro obtížné práce. Základní deska s ocelovou vložkou je vyrobena metodou tlakového lití, což značně snižuje možnost rizika, že by se mohla ohnout nebo zlomit. Kmitací pila prokazuje svůj vysoký výkon obzvláště při úhlovém a kruhovém řezání různých druhů materiálů, jako je například dřevo, sádrokarton nebo bednicí materiál. Při takovém způsobu řezání její výkonný motor zajišťuje rychlý postup při práci.

Konstrukce motoru je navržena tak, aby se přizpůsobila i vyšším napájecím hodnotám pracovního zatížení, což zabraňuje jeho přehřívání. Další výhodou této kmitací pily je nový SDS systém výměny pilového plátku – umožňuje rychlou a snadnou výměnu jednou rukou. Pila bude dostupná ve specializovaných maloobchodních prodejnách od dubna 2010 za doporučenou prodejní cenu 5 690 Kč včetně DPH.

Zdroj: Bosch