Rigips letos slaví významné výročí, 30 let na českém trhu

zavod rigips horni pocaply
Zdroj: Rigips

Značka Rigips úspěšně působí na českém stavebním trhu již od roku 1991, z toho 22 let vyrábí sádrokartonové desky ve výrobním závodě v Horních Počaplech u Mělníka. Za tu dobu se Rigips stal synonymem kvality, pokroku a inovací v oblasti suché vnitřní výstavby.

Nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také konstrukční systém.

Od začátku výroby sádrokartonu uběhla řada let a od té doby došlo k výraznému vývoji na poli sádrokartonových desek a suché výstavby obecně. Potřeby trhu se mění a Rigips neustále přichází s novými řešeními.

Příkladem může být Modrá akustická deska s technologií Activ’Air®, která již 12 let nabízí akustický komfort nebo vysokopevnostní sádrokarton Habito® H s vysokou odolností pro snadné kotvení.

30 let rigips klicove milniky
Klíčové milníky v historii značky Rigips | Zdroj: Rigips

Rigips však stojí nejen za inovativními řešeními, ale snaží se trh i vzdělávat. Proto v roce 2016 vznikla Škola suché výstavby Rigips, která pořádá praktické kurzy pro svépomocníky a hlavně profesionály z řad realizačních firem.

Více informací o značce Rigips, sortimentu suché výstavby i nabízených kurzech práce se sádrokartonem najdete na www.rigips.cz.

RubrikyStavebnictvíŠtítky