Představujeme novou, hranatou verzi toalety Geberit AquaClean Sela

Nový model AquaClean Sela Square představuje první sprchovací toaletu Geberit v hranatém tvaru. Tato designová varianta je určena pro ty, kteří po použití toalety preferují očistu vodou a chtějí držet krok s designovými trendy.

Oblíbená toaleta s funkcí sprchy je nyní k dispozici v hranatém tvaru. Původní oblý model lze nově objednat také v bílém matném provedení a další individuální přizpůsobení je možné díky nabídce designových krytů. Ty jsou k dispozici v bílém a pochromovaném lesklém provedení.

Všechny sprchovací WC Geberit AquaClean Sela mají společné vysoce kvalitní funkce. Patří mezi ně patentovaná sprchovací technologie WhirlSpray, která nabízí příjemné a účinné omytí intimních partií, a vysoce účinná technologie splachování TurboFlush v kombinaci s WC mísou bez splachovacího kruhu. Teplá voda je dostupná okamžitě a svou teplotu si udržuje po celou dobu sprchování díky průtokovému ohřívači.

K dalším inovativním funkcím Geberit AquaClean Sela patří diskrétní světlo pro snadnou orientaci během noční návštěvy toalety. Kromě dálkového ovládání lze funkce spouštět a měnit také pomocí aplikace v chytrém telefonu. Svůj uživatelský profil, například intenzitu proudu vody, polohu sprchovacího ramene a teplotu, si můžete uložit a používat ho i na cestách.

Další informace a obrázky najdete na www.geberit.cz.

Komerční informace; zdroj: Geberit