Poznejte výhody SWIM SPA, kombinovaného bazénu s vířivkou

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi plavou a navštěvují bazény po celý rok, určitě jste již někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo, mít vlastní bazén. Ale uvažovali jste i o tom, kolikrát za rok byste normální plavecký bazén využili?

Máme pro Vás dobrou zprávu – celoroční alternativou může být stále oblíbenější SWIM SPA. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, my Vám jej trochu blíže představíme!

Klasický plavecký bazén má totiž řadu nevýhod. Od nutnosti investic do výkopových prací, přepadu, zastřešení, které nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, až k zateplení či složitému čistění.
A ruku na srdce – kolikrát v roce bazén skutečně využijete? I v případě opravdu příznivého počasí mluvíme ve střední Evropě maximálně o období od května do září.

Polozapuštěné SWIM SPA se zastřešením od Zimní zahrady PLAS
Polozapuštěné SWIM SPA Nautilus se zastřešením od Zimní zahrady PLAS | Zdroj: SPA Studio

Od devadesátých let existují na evropském trhu bazénové alternativy. Jednou z nich je právě již zmiňované SWIM SPA. Zajímat se o něj budou nejen ti, kteří rádi plavou, ale i ti, kteří se nechávají rádi hýčkat a rozmazlovat a navštěvují wellness centra.

Oproti bazénu má tu výhodu, že se jedná o designový kousek, který není nutné nechávat zapouštět do země. Ovšem pro ty z Vás, kteří by to vyžadovali, tak ta možnost tu samozřejmě je. Můžete jej nechat zapustit úplně, jako bazén, nebo polozapustit, což vypadá velmi neobyčejně a stylově. SWIM SPA má navíc již dokonale propracovanou izolaci, úsporné vyhřívání a díky tomu máte možnost jeho využití plných 365 dní v roce. Kromě toho má i masážní funkce a již zabudovaný protiproud, který vám umožňuje v něm nejen relaxovat, ale i plnohodnotně plavat.

Luxusní zahradní realizace SWIM SPA s vestavěnou vířivou vanou
Luxusní zahradní realizace SWIM SPA Nautilus s vestavěnou vířivou vanou | Zdroj: SPA Studio

Netvrdíme, že SWIM SPA nic nestojí, ani ono není nejlevnějším řešením, ale oproti tomu, když spočítáte provozní náklady na bazén, které zahrnují vodné, stočné, chemii pro údržbu čisté a zdravé vody v bazénu, energii pro cirkulaci, filtraci, vysávání či ohřev bazénu, tak Vám jen stěží, vykompenzují čas jeho možného ročního využití.

Navíc má SWIM SPA možnost napojení na jakékoliv alternativní zdroje energie, velmi nenáročnou údržbu, je samočistící a lze jej jednoduše umístit do interiéru i exteriéru, bez nutnosti bourání a kopání. Víceméně stačí, pokud máte dostatečně velkou rovnou plochu, na které může stát. Zároveň na SWIM SPA nepotřebujete žádné stavební povolení, kterému se často při pořizování bazénu nevyhnete.

Luxusní realizace SWIM SPA Beluga
Luxusní realizace SWIM SPA Beluga | Zdroj: SPA Studio

SWIM SPA by se dalo přirovnat k relaxačnímu, plaveckému a zábavnímu zařízení, které je určeno pro celou rodinu, a to navíc s možností využití po celý rok. Na své si v něm přijde totiž každý. Kromě například oblíbeného aquafitness v něm můžete děti učit plavat, a to třeba i v zimě. Síla protiproudu je regulovatelná, takže si ji může každý nastavit dle své potřeby a svých možností a zároveň disponuje všemi funkcemi a vlastnostmi jako vířivá vana.

SWIM SPA Octopus, volně stojící
SWIM SPA Octopus, volně stojící | Zdroj: SPA studio
SWIM SPA Mollus XXL, pohled zeshora
SWIM SPA Mollus XXL, pohled zeshora | Zdroj: SPA studio

Se SWIM SPA vám bude jedno, jaké je venku počasí, jelikož si můžete teplotu vody nastavit až na 40 °C. A v létě? Můžete velmi jednoduše nechat vodu zchladnout a užívat si příjemného osvěžení!

SWIM SPA se vyrábí v různých délkách a hloubkách, ale i v různých designech. Sestavit si jej můžete podle Vašich osobních preferencí. Součástí některých z nich jsou buď sedátka s masážními tryskami anebo přímo celá vířivá část samostatně oddělená od bazénu, ve které můžete mít vodu příjemně teplou a v bazénové části naopak zchladlou, když se budete chtít osvěžit.

Interiérová realizace celozapuštěného SWIM SPA s vestavěnou vířivou vanou
Interiérová realizace celozapuštěného SWIM SPA Nautilus s vestavěnou vířivou vanou | Zdroj: SPA Studio

SWIM SPA si můžete prohlédnout například na jakékoliv pobočce společnosti Spa Studio, která nabízí na trhu hned několik různých alternativ, v různých délkách, šířkách, designech a s různým vybavením, a to včetně dodání nyní velmi oblíbených a vyhledávaných tepelných čerpadel.

ZDROJ: PR článek společnosti SPA Studio s.r.o.